2737
2739
عنوان

به نظرتون کار درستیه انجام بدم

193 بازدید | 21 پست

سلام من چند ماه پیش رفتم پیش یک خانمی خیاطی به روش گرلاوین یاد گرفتم حدود ۱میلیونیم خرج کردم .از روش خیاطیش خوشم نیومد .حالا به شوهرم گفتم میخوام برم اموزشگاه ۳ تومن میگیره با پول پارچه خرج های دیگه قطعا ۵تومن میشه .شوهرمم اصلا پول نداره گفتم قسطی میرم .دودل هستم دلم برا شوهرم میسوزه میگم گناه داره .ولی من خیلی به خیاطی علاقه دارم میخوام حرفه ایی بشم .۳ تومن که میدم فقط نازک دوزی .بعد دوباره میخوام برم دوره مانتو دوزی اون ۲ تومن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برو ولی بهش اطمینان بده جبران میکنی براش

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🥀 سابقه پنج بار تعلیقی😕اگه با نظرم مخالفی یه نفس عمیق بکش بعد تایپ کن منم جواب دندون شکن دارم اما میترسم جای دندون ،دل بشکنه پس جواب نمیدم🙏🏻💙
2728
2738
شیراز سه سال پیش این قیمت بود😕

وای چقد سرسام آور مگه چیکار میکنن که اینقد گرون میگیرن؟؟ هرکسی هرجوری میتونه مردمو تیغ میزنه اخه این بنده خدا از کجا بیاره 

تو نخ ما نباش گره میخوری
وای چقد سرسام آور مگه چیکار میکنن که اینقد گرون میگیرن؟؟ هرکسی هرجوری میتونه مردمو تیغ میزنه اخه این ...

چی بگم واقعا منم نداشتم نرفتم

لطفا ظاهر هلو باطن لولو نباشیم😁تحمل شنیدن نظر مخالف رو نداری؟ ی نفس آروم بکش
اره طراحی الگو رو یاد گرفتم .ولی جیب رو یاد نداد .مدل استین هم یاد نداد .یاد گرفتن دوخت هم خیلی مهمه ...

نمیدونم چقدر قرار بود یادت بده و چقدر خوب بوده آموزشش اما باید ببینی آدمای دیگه چقدر ازش یاد گرفتن 

چون علاقه یه بخش انجام یه کاره و استعداد هم بخش دیگه اش

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2706