2733
2734
اره عزیزم من نمیدونم مشکل شما چیه ولی داروی باه زنان برای تخمک گذاری ،امادگی رحم ،کلا برای هر مشکلی ...

باه زنان فقط برای تخمک گذاریه؟؟؟یا تو ایجاد ورشد تخمک هم موثره؟من مشکلم ضعیف شدید تخمدانه...فک کنم باه زنان واسه تخمک گذاری از۷تا۱۴پری باید استفاده بشه وبرای ایجاد فولیکول وتخمک از روز اول پری تا۱۴...

ورزش یوگا و پیلاتس خیلی خوبه  دکتر طب سنتی به من گفت ورزش ملایم مفرح ، فکر کنم همین دوتا باشه ...

یوگا میگن زیاد پر جنب وجوش نیست به نظرم پیاده روی نیم ساعت روزانه هم خوبه...یه ورزشی که ضربان قلبت بره بالا و عرق کنی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یوگا میگن زیاد پر جنب وجوش نیست به نظرم پیاده روی نیم ساعت روزانه هم خوبه...یه ورزشی که ضربان قلبت ب ...

پیاده روی تو تخمک گذاری خیلی تاثیر داره ،همچنین برای رشد فولیکول تو دوران پریود کاچی درست کنید و توش ادویه های گرم و حتما میخک بریزید ،میخک فولی رو تپل میکنه

2731
سلام  من نرفتم ولی دوستم رفته  خیلی راضی بود واسه شمارشو میدم اگه بخوای

اگه لطف کنی خیلی ممنونت میشم عزیزم

جان منی ❤️  جانان منی  ❤  در بطن منی ❤           جانانه بیا😍 دلتنگ توام😍دربند توأم  😍 دردانه بیا !!!                               
پیاده روی تو تخمک گذاری خیلی تاثیر داره ،همچنین برای رشد فولیکول تو دوران پریود کاچی درست کنید و توش ...

مرسی عزیز دلم 

جان منی ❤️  جانان منی  ❤  در بطن منی ❤           جانانه بیا😍 دلتنگ توام😍دربند توأم  😍 دردانه بیا !!!                               
2738

سلام بچه ها خوبین

من به لطف خدا زایمان کردم..انشالله قسمت تک تک منتظرای تاپیک..خاستم بهتون اطلاع بدم تا انرژیتون زیاد بشه و امیییییدوار راهتونو ادامه بدین...

و به تازه واردای تاپیک اطلاع بدم که امیدشونو از دست ندن و قوی ادامه بدن

روزهای خوب خواهند آمد...شاید امروز نه، اما سرانجام همه چیز درست خواهد شد...
سلام بچه ها خوبین من به لطف خدا زایمان کردم..انشالله قسمت تک تک منتظرای تاپیک..خاستم بهتون اطلاع بد ...

ای جوووونم تبریک میگم عزیزم 

خدا قسمت همه ما بکنه 🙏🙏🙏🙏

پیاده روی تو تخمک گذاری خیلی تاثیر داره ،همچنین برای رشد فولیکول تو دوران پریود کاچی درست کنید و توش ...

بغیر میخک دیگه چیا تو کاچی بریزم که موثر باشه؟تخم هویج وبرگ سنجدم گفتن واسه رشد تخمک خوبه

سلام بچه ها باه زنان من خریدم چطوری باید بخورم تو اب جوش یا اب ولرم

عزیزم باید بری پیش متخصص طب اسلامی تا نتیجه بگیری ..اینطوری سرخود بخوری نتیجه نمیده هرکس نتیجه گرفته رفته پیش متخصص طب اسلامی اصلاح مزاج شده در کنارش داروخورده تا نتیجه دیده