2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای بابا من کلی امید داشتم به این تايپيک ولی مثل اینکه دیگه تعطیل شده... هیچ کس جواب سوالمو نميدونه که کيوتن چند میل باید بگیرم? 

مططططططططمئنم به زودی مامان میشم... والا 
ای بابا من کلی امید داشتم به این تايپيک ولی مثل اینکه دیگه تعطیل شده... هیچ کس جواب سوالمو نميدونه ک ...

سلام عزيزم

بيشتر بچه ها كيوتن ١٠٠ خوردن روزي يكي. 

بعضي هم كيوتن ٣٠

اگه اولين باره ميخواي بخوري بنظرم ١٠٠بگير بعدها ٣٠، چون زيادش ممكنه به كبد اسيب برسونه.

رب هب لي من لدنك ذريه طيبه انك سميع ادعا، رب  لاتذرني فردا وانت خيرالوارثين❤️ لا اله الا انت سبحانك اني كنت من الظالمين❤️اللهم صل علي محمد و ال محمد و عجل فرجهم🙏🏻 التماس دعا🙏🏻
2728

عزیزم دکتر تهرانی برای فیبروم میگن ناشتا میگو خورده بشه شماهم بخورید هرروز پنج شش تا میگو رو کباب کن بخور در عرض سه چهار ماه فیبرومت بطور کامل از بین میره ان شاالله 

الهی و ربی من لی غیرک
2740
سلام بر همگی خدا رو شکر که این گروه هست و شما دوستان میاین و سر می زنید مخصوصا باران عزیز که از خیلی ...

سلام عزیزم. تهرانی اگر فیبروم داشته باشی میگه هرروز صبح ناشتا میگو بخور... اما تعدادش برای شما که فیبروم داری خیلی زیادتر حدود سی تا اگر قبلا داشتی و برداشتم حدود 5تا بخوری. البته من وقت نمیکنم و شبا میخورم... درمورد داروها هورمون های استروژن خودش تحریک کننده فیبروم هست پس حتمن هردوماه سایزش رو کنترل کن اگر رشدش سریع هست حتمن با دکتر مشورت کن. فیبروم سایزش بزرگ بشه باید درش بیاری و اونم ممکنه با جراحی باز باشه.