2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شادی جون ممنون که بهمون امید میدی انشا اله فندوق کوچولو هم صحیح و سالم به دنیا بیاد ..🥰

ممنون عزیزم❤ انشاالله قسمتت به زودی😘

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2740
خب قطعا اونایی که شخصا رفتن و بهشون همون روز اول گفتن اهدایی یا اجاره ای بیشتر تجربه دارن کسی ...

من با ۳۵ سال سن و ذخیره ۲ دهم بدون هیچ هیچ گونه درمانی طبیعی باردار شدم. تو ۳۴ سالگی اتفاقی فهمیدم ذخیره م پایینه و تو ۳۵ طبیعی باردار شدم. وقتی جواب آزمایشم رو گزفتم تا زمانی که باردار شدم حتی به یک پزشک زنان هم مراجعه نکردم. فقط به خدا اعتماد کردم.‌.. چون من و همسرم معتقد بودیم اگر خدا بخواد نشد نداره...آخر مرداد به شیرخوارگاه هم سر زدیم که بریم تو نوبت نوزاد، من اوایل شهریور باردار شدم!

سلام خواهر عزیزم . اینا همش یه مشت عد د هست .. عزیزم تو تخمک داری ..فقط موعد بیرون اومدنش رو نمیدو ...

رامان جان صفحه ٦١٥ هم عكس گذاشتم 

اگه نديدى ببين

من اين عكسها رو براى شما آپلود ميكنم چون بقيه دوستان نميبينن انگار😊

بچه ها پنج روز تا موعد پریودم مونده چند ماه اقدامم ب بارداری ولی کابرگولین میخورم دیشب ی درد چرخشی از کمرم تو پهلوها و شکمم میزد،الانم ی حالتایی عین زمان پریود دارم بنظرتون پریود میشم یا باردارم😔😔میشه راهنمایی کنید

سلام دوستان.این نتیجه آزمایش هورمونی من هست میشه نظرتون رو بگید AMH   0.01  TsH 7.5 ...

پرولاکتینت قابل حله 

fsh زیاد بالا نیس ولی خوبم نیس

ذخیره تخمدانت مثه منه سری اول ک ازمایش دادم دکتر بهم یدیفولیک داد روز سوم پریودم دوباره ازمایش دادم شد ۰٫۴۵

گرده نخل نر خرما با عسل قاطی کن قبل خواب ی قاشق مرباخوری بخور 

ازمایش amh رو روز سوم پریودت بده دقیقتر نشون میده

2706