2733
2739
سلام عزیزان. شما پریودتون حجمش کم بود با ذخیره کم؟ آخه من پریودم فقط 2 روزه. میخوام بدونم اونایی که ...

نه مال من ٩ روز طول ميكشيد ولي ٥ روزش واقعي بود بقيه ش لك بيني داشتم. حجمش هم معمولي بود

بار الهی بر من منت گذار به این نعمت که فرزندانم را باقی بداری و آنها را برای من صالح گردانی، و مرا به وجود آنها بهره‏مند و کامروا سازی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان من ذخيره م ٠/٢٢ هستش پسرم رو با اي وي اف آوردم و براي دومي، يك بار اي وي اف كردم ...

عزیزم  من ذخیره تخمدانم ۰.۳۱ چرا هر دکتری میرم اهدایی بهم پیشنهاد میدن 

انشالله منم مادر یه فرزند صالح و سالم و زیبا و باهوش میشم میشه برام دعا کنین دوستان 

عزیزم شما یک دوره حداقل سه ماهه یه رژیم سخت و کلی پرهیز و مصرف انواع مکمل ها و دوری از هرنوع ماده شوینده شیمیایی رو داشته باش و یه سونو کن ببین تعداد فولیکول مشخص تو تخمدانت بیشتر شده و کلا وضعیت تخمدانت خوبه یا نه. بعد برو تو سیکل تخمک کشی شانستو امتحان کن اگر خوب رعایت کرده باشی حتما تخمک خوب میتونی داشته باشی, شوهرتم کلس رعایت کنه و مکمل بخوره و داروی عطاری, تا حسابی اسپرمای خوب تولید کنه و نتیجه این بشه که حداقل یه جنین عالی تشکیل بشه. به امید خدا و با ذهن روشن و اراده قوی باردار میشی

2728
سلام عزیزان. شما پریودتون حجمش کم بود با ذخیره کم؟ آخه من پریودم فقط 2 روزه. میخوام بدونم اونایی که ...

مال منم دو سیکل هست که دو روزه شده. خودمو بستم به سیاه دونه و ادویه های گرم و ماساژ با روغن گرم, هنوزم دنبال اطلاعاتم که چیکار میشه کرد

ببخشيد ولي دكترها چرت گفتن

من سر پسرم ذخيره ٠/٨٩٧ بود ميگفتن تخمك اهدايي بايد بگيري

خدا رو شكر با تخمك خودم اومدن🙏🙏🙏🙏

فقط با تغذيه و تحرك و طب سنتي 

ماها شوهرامون هم بايد قوي باشن، اينو دكتر فرهي كه با معيني كار ميكنه خيلي تاكيد ميكنه، ميگه هر طرف مشكل داشته باشه سمت ديگه بايد قوي باشه پوشش بده

بار الهی بر من منت گذار به این نعمت که فرزندانم را باقی بداری و آنها را برای من صالح گردانی، و مرا به وجود آنها بهره‏مند و کامروا سازی
عزیزم شما یک دوره حداقل سه ماهه یه رژیم سخت و کلی پرهیز و مصرف انواع مکمل ها و دوری از هرنوع ماده شو ...

ممنون عزیزم 

انشالله منم مادر یه فرزند صالح و سالم و زیبا و باهوش میشم میشه برام دعا کنین دوستان 
2740
ببخشيد ولي دكترها چرت گفتن من سر پسرم ذخيره ٠/٨٩٧ بود ميگفتن تخمك اهدايي بايد بگيري خدا رو شكر با ...

شوهر من مشکل نداره شما چی رعات کردین من‌یه سال تمام کل چیزای شیمیایی رو قطع کردم دوسین ناشتا خوردم خرما سیاهدونه روغن مالی کردم ژل رویال خوردم اما هیچ کدوم فایده نداشت تازه کیست که عمل کرده بودم دوباره برگشت واقعا نمی دونم چکار کنم 

سلام دوسيا،من همونم كه گفتم رفتم پيش طب سنتي ،دوسيا من باردار شدم اما واقعا نميدونم تاثير داروهاي اين اقا بوده يا نه تازه قرار بود تو پريودي برم سونو و درمانمو شروع كنم اما در كمال ناباورى ديگه پريود نشدم ازمايش دادم و مثبت بود،من فقط يه عكس رنگي گرفتم و داروهاي اين اقا رو هم مصرف كردم اصلا باورم نميشد باردار باشم،اميدوارم قسمت همه منتظرا بشه

1399/0
سلام دوسيا،من همونم كه گفتم رفتم پيش طب سنتي ،دوسيا من باردار شدم اما واقعا نميدونم تاثير داروهاي اي ...

سلام.مبارک باشه عزیزم...طب سنتی کدوم اقا رفتی؟چه داروهایی داد؟

لطفا برای ظهور آقا امام زمان و سلامتی همه مادرها و مادر من یک صلوات بفرستید.
سلام دوسيا،من همونم كه گفتم رفتم پيش طب سنتي ،دوسيا من باردار شدم اما واقعا نميدونم تاثير داروهاي اي ...

به سلامتی عزیزم. مشکلت چی بود و چه داروهایی خوردی؟ تو پریودی داروها رو قطع میکردی؟

شوهر من مشکل نداره شما چی رعات کردین من‌یه سال تمام کل چیزای شیمیایی رو قطع کردم دوسین ناشتا خوردم خ ...

عزیزم باید هزار تا رعایت و پرهیز و تقویت کنی خیلی خیلی مهمه. ببین تمام چیزای شیرینو حذف کن. هیچ چیز شیرین نخور حتی میوه حتی خرما همه حذف. نهایت یه دونه سیب و خیار بخور. نمک هم کم بخور. هیچ چیز کافئین دار نخور یعنی هرنوع چایی و پودر کاکائو و غیره. هرچیزی گلوتن داره حذف کن. مثل نون سفید. برنج سفیدم نخور جاش برنج قهوه ای بخور ولی به مقدار خیلی کم. بهتره یه حس گرسنگی سبک داشته باشی کلا در طول روز. چون قند خون باید پایین نگه داشته بشه. لبنیات کلا حذف کن. گوشت سفید مصرف کن. گوشت قرمزو حذف کن. سعی کن اگر دسترسی داری محصولات ارگانیک استفاده کن. محصولات کارخونه ای هم حذف کن مثل انواع کنسروا سسا و هرچیزی که میتونه جنبه ناسالم داشته باشه. هرچیز پلاستیکی داری بنداز بیرون. فقط ظروف استیل و شیشه ای استفاده کن. هیچ چیز شبمیایی استفاده نکن مثل لاک و لوازم آرایشی انواع عطرا و دئودورانت ها و مام های زیربغل. صابون سنتی مثل صابون مراغه بخر استفاده کن یا صابون دست ساز از جای مطمئن. سرتو با شامپو دست ساز گیاهی اگر بتونی پیدا کنی بشور اگرم نبود با کنار یا سدر یا گل سرشور بشور. برای شستن لباساتم همون صابونای دست ساز یا گیاهی رو رنده کن استفاده کن. از مایغ ظرفشویی هم استفاده نکن دنبال یه مایع دست ساز یا گیاهی باش. انواع مغزها و غلات و دانه ها رو هم حذف کن. فیبر خیلی مصرف کن مخصوصا سبزیجات برگ سبز. هرچی برگ سبز تیره تر باشه خاصیتش بیشتره.گرمی بخور. مثلا در قالب دم کرده دارچین و زنجبیل واسه هرروز. و مصرف روغنای طبیعی و فرابکر. سرخ کردنو قیدشو بزن. آشپزی با شعله کم یا کبابی یا توی فر. بادکش انجام بده روی تخمدونات هرروز. اول ماساژ با روغن گرم بعد بادکش واسه ده دقیقه یا ربع ساعت. شبم دوباره تخمدوناتو چرب کن با روغن سیاهدونه یا زیتون اصل و شال ببند روشون تا شب تا صبح تخمدونا سرد نشن. روزی نیم ساعت پیاده روی تند  و حرکات مخصوص یوگا برای تقویت تخمدان انجام بده. از اینترنت دانلود کن ویدیوهاشو.  از استرس دوری کن همه چیو خراب میکنه. مکملم که انواع و اقسام بخور. ویتامین دی کیوتن 100 ویتامین سی روزی 500 میلی و ویتامین ای و کلسیم دی و روی و سلنیوم و امگا 3,6,9 - ب کمپلکس, سه تا اوابوست هشت ساعته, دو تا اینوفولیک نیم ساعت قبل ناهار وشام. ویتاگنوس و آگنوگل هم استفاده می کنن ولی به نظرم چون هورمونیه زیر نظر دکتر طب سنتی استفاده کن. طب سوزنی هم برو. تکنیک های ریلکسیشن و مدیتیشن هم انجام بده. سبزه گندم هم سبز کن مثه سبزه عید کل سبزشو بخور. بریز تو مخلوط کن بخور. قرص و پودر جلبک اسپیرولینا هم بخور. مصرف سبوستم ببر بالا. بروکلی و برگ چغندر که الان گیر میادم بخور. اسفناج خیلی خوبه ولی الان گیرنمیاد. حبوبات مخصوصا لوبیا قرمز بخور.

هردوتون رعایت کنین. حداقل سه ماه که دوره رشد کامل تخمک هست انجام بده. گاهیم باید شش ماه یا بیشتر رعایت کرد تا تخمدان قوی بشه. بعدش برو سونو بده. تعداد فولیکول انترال خیلی خوب میره بالا میزان amh تولیدیشونن بالا میره و بهترین تخمکا حاصل میشه. چه طبیعی چه آی وی اف جواب می گیری

شوهر من مشکل نداره شما چی رعات کردین من‌یه سال تمام کل چیزای شیمیایی رو قطع کردم دوسین ناشتا خوردم خ ...

ژل رویال و ال آرژنین مصرف نکن. کیوتن 100 روزی دوتا بخور حتما. تمام این چیزایی که نوشتم رعایت کن. شدیدترین پروتکل هست. حتی اگر یه وضعیت خود ایمن یا التهابی تو بدنت داشته باشی که مشخص نشده باشه, با این پروتکل جواب می گیری. حواست باشه تقلب ممنوع چه تو غذا چه شست و شو. وگرنه قند خون و انسولین جهش میکنه کارو خراب میکنه. فتالات و بی پی ای اصلل نباید وارد بدنت بشه چه خودت چه شوهرت. به خاطر همین گفتم که هیچ نوع ماده شوینده کارخونه ای استفاده نکن. رسیدهای چاپی عابربانک و پوز ها و مارکت ها از هرنوعی آلودگی دارن. به دست لخت نگیر. اگرم مجبور شدی سریع باید دستتو صابون بزنی. خیلی خیلی رعایت کن همه چیو هم خودت هم شوهرت

ژل رویال و ال آرژنین مصرف نکن. کیوتن 100 روزی دوتا بخور حتما. تمام این چیزایی که نوشتم رعایت کن. شدی ...

خیلی سخته اینجوری 

2706