2737
2739
ممنونم از لطف شما. من 2 بار پی ار پی انجام دادم 😞

الان تو چه مرحله ای هستین؟ تا حالا سه ماه کامل پرهیز و تقویت کردین بعد دوباره تخمک کشی کنین؟ چون دوره کامل رشد تخمک سه ماهه. بیشترین نتیجه هم مطمئنا باید بعد از سه ماه به دست بیاد

اینوفولیک آخه چیز خاصی نداره که بد باشه اسید فولیک داره و یه ماده ایزمیو اینوزیتول که کلا برای رشد و ...

توی همین مطلب هم دوبار ذکر شده بیماران پلی کیستیک یا همون پی سی او 

نمیدونم والا ان شالله هممون نتیجه ی مطلوب بگیریم از درمانهامون

الهی توکل به تو 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام چند روزه دنبال تاپیک ساحل گشتم و امروز صبح پیدا کردم من ۴۴ سالمه فرزندی ندارم ذخیره تخمکم ۰.۱ هست دکترا ازم قطع امید کردن خودم هر روز رازیانه دم میکنم هر وقت تشنمه یه لیوان میخورم از عسل برای گرم کردن داخل رحمم استفاده میکنم قطره ویگتانوس روزی ۴۰ قطره میخورم و سیاه دونه رو آسیاب میکنم روزی یکبار با خرما میخورم اما تا خدا بخواد به من بچه بده من یه پیر زنم😭😭😭😭

عزیزم منم شیرازم. دکتر جدیدم عمویی هست که خیلی اعتقادی به تقویت نداره. نه مکمل داد نه پرهیز داد. همه ...

منم زير نظر عمويي بودم كاري برام نكرد گفت ازمايشات خوبه برو دوباره اقدام كن كه كردم و پوچ بود گفت اگه نشه تخمكت خوب نبوده من نميتونم برات كاري كنم ي مقدار ازمايش هم برام نوشت كه بنظرم ناقص بودن 

2731
منم زير نظر عمويي بودم كاري برام نكرد گفت ازمايشات خوبه برو دوباره اقدام كن كه كردم و پوچ بود گفت اگ ...

الان شما تحت نظر کدوم دکتر هستین؟ من پیش دکتر پور برفه ای. فریده عسکری. صمصامی. عمویی همه رو رفتم ولی هیچکدوم دلسوز نیستن موندم دیگه چیکار کنم ذخیرمم خیلی کم نیست1.5 ولی نمیشه

الان شما تحت نظر کدوم دکتر هستین؟ من پیش دکتر پور برفه ای. فریده عسکری. صمصامی. عمویی همه رو رفتم ول ...

من پارسال قبل سقط اول ١.٢ بودم كه قلبش وايساد دوباره باردار شدم پوچ بود الان چند هفته از سقطم گذشته نميدونم الان ذخيره چند شده هر دو بارم طبيعي با اقدام اول باردار شدم ديگه نميخام طبيعي اقدام كنم شيراز واقعن دكتر زنان خوب و بايواد نداره منم موندم كجا برم 

منم زير نظر عمويي بودم كاري برام نكرد گفت ازمايشات خوبه برو دوباره اقدام كن كه كردم و پوچ بود گفت اگ ...

آره منم یه کم تو فکر رفتم چرا هیچ مکمل و آزمایشی نمیده. ولی دو تا دکتر تو آشناها تعریفش می کردن. یکیش که میگفت تو شیراز فقط اونو قبول دارم. خودشم دکتر زنان بود. اون یکی دکتر هم تو نمازی هست و گفتن پرسنل خودشون پیشش میرن و خانم خودشم برده بود. من خودم دلم میخواست برم تهران ولی شوهرم میگه نه. حالا گفتم بعد از تقویت یه سیکل برم

2740
سلام چند روزه دنبال تاپیک ساحل گشتم و امروز صبح پیدا کردم من ۴۴ سالمه فرزندی ندارم ذخیره تخمکم ۰.۱ ه ...

منم ٤٣ سالمه دو بار باردار شدم سقط شدن اخريش چند هفته پيش بود بهت پيشنهاد ivf ندادن؟ بنظرم اگر تخمك نداري دراي مورد اهدايي فكر كن منم اگر تخمكام كيفيت نداشته باشن مجبورم همينكارو بكنم متاسفانه

من سونو آخرم وضعیتم خوب نبود واسه همین یک ماهه خودمو بستم به انواع مکمل. ورزش شکمی هم دوست داشتم انج ...

انشالله نمياد و همين ماه بارداري🙏🙏🙏🙏

عجله نداشته باش، حداقل چند ماه اين جريان بشه سبك زندگيت

ولي حولست باشه بدترين جيز براي ماها همين استرس و فكر و خياله،

راستي يادم رفت بگم يه دكتر سنتي هم بهم گفت شبا قبل از خواب يك قاشق ارده شيره بخور 

اونم ميخوردم😁😁

بار الهی بر من منت گذار به این نعمت که فرزندانم را باقی بداری و آنها را برای من صالح گردانی، و مرا به وجود آنها بهره‏مند و کامروا سازی
باردار شدین؟ ذخیرتون چند بود؟

بله خدا رو شكر

الان ٦ هفته ام داره تموم ميشه 

ديروز سونو كردم قلب رو ديدن. فقط يكم لك و درد زير دل دارم. اميدوارم برام بمونه🙏🙏🙏🙏

ذخيره م ٠/٢٢ بود

بار الهی بر من منت گذار به این نعمت که فرزندانم را باقی بداری و آنها را برای من صالح گردانی، و مرا به وجود آنها بهره‏مند و کامروا سازی
منم ٤٣ سالمه دو بار باردار شدم سقط شدن اخريش چند هفته پيش بود بهت پيشنهاد ivf ندادن؟ بنظرم اگر تخمك ...

شما ازمايشهاي مربوط به سقط مكرر رو انجام دادي؟

بچه ها ما ها كه ذخيره هامون كمه اصلا نبايد وقت و موقعيت رو از دست بديم

حتما ازمايشهاي سقط مكرر رو انجام بديد، حتي اگر سقط نداشتيد،حداقل يك بار اقداممون گرفت بچه بمونه برامون

مثلا براي من مشخص شد غلظت خونم جلوي تشكيلش رو ميگيره آسپرين مصرف ميكنم يا دكترم گفت از نظر ژنتيكي مشكلي دارم كه احتمال بارداريم كمه ولي چون باردار شدم به درمانش نرسيدم بفهمم چه مشكلي بوده🥴 

بچه ها ما ها كه ذخيره هامون كمه اصلا نبايد وقت و موقعيت رو از دست بديم حتما ازمايشهاي سقط مكرر رو ا ...

سلام عزیزان. شما پریودتون حجمش کم بود با ذخیره کم؟ آخه من پریودم فقط 2 روزه. میخوام بدونم اونایی که ذخبرشون زیر یک هست پریود شون چند روز طول میکشه؟ 

بچه ها ما ها كه ذخيره هامون كمه اصلا نبايد وقت و موقعيت رو از دست بديم حتما ازمايشهاي سقط مكرر رو ا ...

منم یه مدت همین فکرو می کردم که بهتره این آزمایشا انجام بشه که احتمال سقط بیاد پایین. چون ممکنه جنینم کیفیتش خوب باشه لانه گزینی هم کنه ولی مشکل خونی نذاره بمونه. دکترا هم بی خیال اصلا هیچی براشون مهم نیست که بگن آقا همه اینا رو انجام بده که با یه بار آی وی اف دیگه همع چی به خوبی تموم بشه. دیگه الان کو توان مالی و روحی؟ کی میتونه ده بار آی وی اف کنه بدون دقت و بررسی کافی؟ متاسفانه دکترا دلسوز نیستن. همش باید خودمون سردربیاریم و پافشاری کنیم. راستی من میخوام صبحا همراه صبحونم یه قاشق مرباخوری سیاه دونه بخورم, عسل نمیخوام استفاده کنم چون قندو میبره بالا خوب نیست برای تخمک. چند روز باید بخورم؟ از همون اول پریود تا تخمک گذاری کافیه؟

2706