2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
4 سال یایسه شدم بهم میگن فقط تخمک اهدایی یعنی میشه منم یک روز مادر بشم 

سلام

منم دقیقا شرایط تو رو دارم با این تفاوت که به من گفتن اهدایی هم جواب گوی من نیست.

ولی من همچنان در حال تلاشم و ایمان دارم اگه خدا بخواد همه چیز امکان پذیره

الان همراهم‌نیس.ولی لپتین و انسولین و caهاو cdها همرو داشت.کلسترول قند dhea و تیروئیدو inhibin و ...

منم همینرودادم دعا کن cdهامشکل نداشته باشه برام  دعا کن لطفا ازمایشcdهاتوبرام بفرست

عزیزم بادکش کدوم قسمتها رو انداختین ؟ چند بار در هفته ؟ 

بزن تو نت بادکش تخمدان . مثل همون انجام بده من دوماه انجام دادم البته منظم نه . اما خب هنوزم گاهی یادم باشه انجام میدم . از زمان پاکی تا تخمک گذاری ی روز در میون خوبه . اما برای من نوشته هفته ای دوبار 

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘
2738
منم همینرودادم دعا کن cdهامشکل نداشته باشه برام  دعا کن لطفا ازمایشcdهاتوبرام بفرست

نه ایشالله که نداری نگاه کن تو رنج باشه معلومه دیگه.ازمایشام تو پروندمه دستم نیس عزیزم

بچه ها من امروز رفتم پیش پاکروش.گف تخمکت بی کیفیته و باید لاغرشی .گف چربی دور رحمت زیاده.🤪سونو واژینال کرد فیبروم ۳سانتی داشتم.و اندومتریوز هر دو تخمدان.دوباره دارو داد ویتامین deو بیکمپلکس و چن تا داروی دیگه و ویتاگنوس روزی یک دونه گف بخور.بعدم گف دو ماهه دیگه وزن کم کن و بیا باید لاپرا بشی فیبرومتو درارم.بعدم گف تا کیفزت تخمک بالا نره ای وی افت نمیکنم.همسرمم که مشکل نداشت.فقط یه مقدار phاسپرمش حداکثر بود که بش سفکسیم داد

سلام منم دقیقا شرایط تو رو دارم با این تفاوت که به من گفتن اهدایی هم جواب گوی من نیست. ولی من همچن ...

ببخشید چرا برای شما اهدایی جوابگو نیست ؟مگه رحمتون سالم نیست؟

لطفا برای ظهور آقا امام زمان و سلامتی همه مادرها و مادر من یک صلوات بفرستید.

لذت حاصل ازباروری را جایگزین رنج ناشی از ناباروری بکنید.

ذهن ماخاصیتی که دارداین است که مارابه سمت چیزهایی میکشاندکه برایش لذتبخش باشدوهرچیزی که درذهن ما مترادف بارنج وسختی باشدذهن ازرفتن به سمت آن خودداری میکند

یعنی اگرباروری وبچه دارشدن برای ذهن شما رنج آورتعریف شده باشدشماهرگزنخواهیدتوانست به آرزوی بچه دارشدنتان برسید

بایدیادبگیریدباروری رایک روند ساده ولذتبخش برای ذهن تان تلقی کنیدنه یک پروسه سخت ودشوار

برای این کاربایدمنطقی باذهن تان رفتارکنیدتابتوانیدنتیجه بگیرید

برای مثال باخودتان فکرکنیدکه چگونه است که این همه آدم های بیشماری بسیارراحت وآسان بچه دارمیشوندامامن برای بچه دارشدن بایداین همه سختی بکشم ورنج های زیادی رامتحمل شوم؟

فکرکردن به همین موضوعات باعث میشودکه ذهن شمابپذیردکه شماهم میتوانیدبسیارراحت وآسان به خواسته بچه دارشدن تان برسیدواین موضوع برای ذهنتان کامل پذیرفته شده ومنطقی باشد.

والبته تمرین دیگری که بسیارتاثیرگذاراست  این است که هرروززمانی رااختصاص دهیدودرباره مواهب بچه دارشدن تان بنویسید.

بنویسیدکه چرامیخواهیدبچه دارشویدوتولدفرزندتان چه تاثیر مثبتی برکیفیت زندگیتان میگذارد.

برای مثال دوست دارم بچه دارشوم چون میخواهم طعم داشتن فرزندسالم رابچشم ودرکنارفرزندم به آرامش واحساس خوب برسم

نوشتن همین جملات به ظاهرساده موجب میشودالگوهای ذهنی شماتغییریابدودرنتیجه شما نتیجه موردنظرتان راکسب کنید.

2706