2737
2739
آره تا حالا پنج تا پیام فرستادم مجبورم می‌کنه حضوری برم اونوقت دیگه تو مطب قاطی میکنم از کرج بلند شم ...

زیاد پیام بزار تا جوابتو بده.واسه بعضیا باس پرو باشی یکم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خانومی مبارکت باشه ایشالا نی نی کوچولوت صحیح و سالم به دنیا بیاد😍😍😍 لطفا شماره صفحه هم بگو ت ...

سلام عزیزم ،قول داده بودم شماره صفحات ر براتون بفرستم ،اما شما رو گم کرده بودم ،حالا یه سر به تاپیک و مونده به آخر م بزن انشاالله کمکت کنه ،اونجا کامل توضیح دادم که چه کارایی انجام دادم که منجر به بارداری شدن

سلام دوستان کیا با ذخیره 0.1 باردار شدن؟

عزیزم من یکسال و یک ماه قبل از بارداریم ، ذخیرم دوازده صدم بود ،احتمالا زمانی که باردار شدم با توجه به تجربه ای وی اف ناموفقی که داشتم و چندین دوره پریودی که گذشته بود باید از دوازده صدم خیلی اومده باشه پایین تر

2731
عزیزم میشه بگی چی کار کردی که باردار شدی؟ خدا بچه ات رو برات حفظ کنه

ممنونم عزیزم مرسی از محبتت، انشاالله بارداری سالم به زودی قسمت شما و همه ی بچه‌ها ی تاپیک بشه ،به امید خدا ،تو پست دو تا بالاترم نوشتم ،یه سر به تاپیک یکی مونده به آخر م بزن اونجا کامل توضیح دادم

عزیزم من یکسال و یک ماه قبل از بارداریم ، ذخیرم دوازده صدم بود ،احتمالا زمانی که باردار شدم با توجه ...

خداروشکر که باردار شدی عزیزم

خدایا من نی نی سالم میخوام  ************ خدایا دل هیچ مادری رو نشکن ازت خواهش میکنم.
2740

سلام.من ۱۲ دوره ام رفتم سونو فولیکول ۱۷داشتم

بنژرتون واجبه ازمایش ذخیره تخمک بدم؟

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍
سلام.من ۱۲ دوره ام رفتم سونو فولیکول ۱۷داشتم بنژرتون واجبه ازمایش ذخیره تخمک بدم؟

اگه چند ماهه اقدامی و نمیشه بهتره بدی .من هنوز نفهمیدم دلیلش چیه .من هر ماه فولی های خوبی سه چهارتا داشتم .الان ذخیرم زده نیم 

من ذخیرم ۰/۵ اقدام هم‌نداشتم 

دکتر ازمایشمو‌دید گفت ذخیره تخمدانت پایین باید زودتر اقدام کنی 

گفتم نمیشه با تغذیه عدد ذخیره برد بالا گفت نه ژنتیک و‌نمیشه فقط باید تقویتش کنیم با ویتامین 

گفتم ممکنه باعث نازایی بشه گفت ما ۱ دونه تخمک لازم داریم 

تا ۶ ماه بهم زمان داد امیدوارم باردار بشم تو این زمان ، هم من هم‌همه شما عزیزان 

تو ی تاپیکی خانمی ذخیره پایین بود . پیش ی ماما رفته داروی گیاهی و شیمیایی بهش داده همون ماه باردار شده و الان هفته ۲۵ . ب منم پیشنهاد داد دیروز رفتم ذخیره من ۵صدم .همه دکترا بهم اهدایی پیشنهاد کردن . من با داروی گیاهی پری میشم .  دکتر گفت کار خوبی کردی و نگران نباش . مراجعه کننده داشتم ذخیره ش ۲ صدم بود طبیعی دوقلو باردار شده . دارو بهت میدم ک پریودت برگرده خودت پریود بشی . نیازی ب داروی گیاهی و شیمیایی نداشته باشی 

معاینه م کرد گفت مشکل تو چسبندگی رحم چطور دکترای قبلی تشخیص ندادن . تو باید زودتر ازینا باردار میشدی . من ی پلیپ دهانه رحم دارم و عفونت قرار بعد دارو عفونت . پلیپم رو برداره و ب امید خدا درمان رو شروع کنیم . 

ب نظرم بهتره ی ویزیت پیش دکتر پروین تیموری بشین .

تشخیصش خیلی خوبه از بیماراش پرسیدم همه راضی بودن خداروشکر ی خانمی میگفت من ی مشکلی داشتم . هیچ کس نتونست تشخیص بده جز ایشون 

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘