2726
بچه ها من چن روزه آشنا شدم با این تاپیک ولی تو این چن روزه قشنگ نشستم نصف بیشتر صفحاتو خوندم دیدم ...

شما سنت خیلی کمههه به خودت فرصت بده ویتاگنوس بخور اف اس اچت رو بیاره پایین 

منم با ویتاگنوس اوردمش رو 7 بعد چیزای تقویتی بخور واسه کیفیت تخمک هات مثل ویتامین ها و کیوتن 

مطمین باش باردار میشی از الان به این چیزا فکر نکن الکی

شما سنت خیلی کمههه به خودت فرصت بده ویتاگنوس بخور اف اس اچت رو بیاره پایین  منم با ویتاگنوس او ...

ممنونم از روحیه ای که میدین

امروز قراره برم پیش دکتر طب سنتی

میشه بپرسم ذخیرتون چند بوده

من اصلا به خاطر fsh بالا ناامید نیستم

چون میشه آوردش پایین

ولی amh که میگن زیاد نمیشه ناامیدم کرده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنونم از روحیه ای که میدین امروز قراره برم پیش دکتر طب سنتی میشه بپرسم ذخیرتون چند بوده من اصلا ...

من مشکل ذخیره ندارم ولی fsh ام بالا بود اصلا ذخیره مهم نیست الان شما با من هیچ فرقی نداری هورمونات رو تنظیم کنی باردار میشی همه کسایی که اینجا بودن ذخیره هاشون پایین بوده ولی باردار شدن پس میشه و شما هم میشی امیدوارانه برو جلو 

2728
اره عزیزم دو بار ده تومن دادم ولی بار سوم نگرفت.یکم دیر جواب میده.نگران نباش.ساعت کاریش هم تو گوگل س ...

من دوهفته پیش واریز کردم اصلا چندبارم پیام دادم ج نداده بنظر میرسه خیلی منشی کم فهم و شعوریه

من دوهفته پیش واریز کردم اصلا چندبارم پیام دادم ج نداده بنظر میرسه خیلی منشی کم فهم و شعوریه

پیامتو خونده و جواب نداده؟من که پیاممو دیر میخونه ولی جواب میده.منم فکر میکنم نظرت درسته

پیامتو خونده و جواب نداده؟من که پیاممو دیر میخونه ولی جواب میده.منم فکر میکنم نظرت درسته

آره تا حالا پنج تا پیام فرستادم مجبورم می‌کنه حضوری برم اونوقت دیگه تو مطب قاطی میکنم از کرج بلند شم برم تهران 

آره تا حالا پنج تا پیام فرستادم مجبورم می‌کنه حضوری برم اونوقت دیگه تو مطب قاطی میکنم از کرج بلند شم ...

به نظرم اینهمه خودتو برای پاکروش اذیت نکن دکتر بی دقتیه

منشی و بقیه ی پرسنلش هم رفتار محترمانه ای ندارن با آدم مثل مجرم برخورد میکنن

من پارسال رفتم پیش پاکروش با کلی زحمت با اون سیستم مسخره ش وقت گرفتم ، تا نشستیم ویزیت بشیم ماما شروع کرد به نوشتن یه عالمه آزمایشی که قبلا انجام داده بودم، انگار برا همه اینکارو میکنه و بعد همه رو میفرسته آزمایشگاه آرمین .کلی هزینه کردم برا آزمایشها جلسه بعدش که رفتم اصلا به آزمایشها نگاه هم نکرد،بعد خودم بهش گفتم آزمایشها چی بهش برخورد عصبانی شد خلاصه آخرشم همین کیوتن و ویتامین E و امگا رو برام نوشت اینقد حالمو بد کرد دیگه نرفتم پیشش.

به نظرم اینهمه خودتو برای پاکروش اذیت نکن دکتر بی دقتیه منشی و بقیه ی پرسنلش هم رفتار محترمانه ای ن ...

آره خودمم دارم به همین نتیجه میرسم ولی چکار کنم دلم میخواد به همه راههای ممکن متوسل بشم ولی اگر نرم هم باید برم حال منشی جا بیارم خوبه حالا فقط منشین اگر اداره مملکت دست اینا بود نون و آب هم از مردم دریغ میکردند خدا فهمیده که شاخ نداده بی جنبه های بیظرفیت

بچه ها من چن روزه آشنا شدم با این تاپیک ولی تو این چن روزه قشنگ نشستم نصف بیشتر صفحاتو خوندم دیدم ...

سلام عزیزم. 

شما که سنت خیلی پایینه . می تونی برای راحت شدن خیالت تخمکهاتو فریز کنی.

حالا هر چند تایی که بشه. با این AMH هم شما تخمک برای فریز داری. شاید زیاد نباشه ولی می تونی چند ماه یه بار امتحان کنی.

2706