2737
2739
عنوان

فردا بابام بستری میشه 😞😞😞

| مشاهده متن کامل بحث + 1019 بازدید | 82 پست
سلام عزیزم خوبی حال بابات چطوره از دیشب تا الان به فکرش انشالله بزودی خوب بشه واسش صلوات فرستادم&nbs ...

شکر خدا خوبه عزیزم

هنوز عمل نکرده دکترش مرخصیه 

منتظریم برگرده که عمل سرشو انجام بده

خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم بیا بگو حالت پدر چطوره من هروقت یادت میفتم برات دعا میکنم الهی ک زود خوب بشن

‏از امشب تا شب اعلام نتایج کنکور با خط ناشناس به بابات پیام بده " حالا تو دانشگاهم برا کسی نریدن "
مرسی مهربونم لطف کردی

مهسا جون‌بابا عمل کردن ؟؟حالشون چطوره

برای سلامتی امام زمان و شفای مریض های بدحال مدنظر اگه میشه یک صلوات بفرستید.هر کی ختم صلوات یا قرآن خواست برام بنویسه میزارم تو گروهم صد بار هم صدام‌کنید ناراحت نمیشم شغل من جمع آوری مشکلات و گزاشتن اونا تو ی گروهی که کارشون دعا برای دیگرانه  اینجوری  با کمک هم باری از روی شونه آدمی برمیداریم . فقط کافیه صدا کنی منو.سریع از روی متنی که برام نوشتی کپی میگیرم میزارم تو گروه اونجا براتون سلام و صلوات میفرستن 
2738

خوب میشه ان شاءالله مراقب کرونا هم باشید 

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖

سلام عزیزم حالشون چطوره ؟

تمام عالم فدای ائمه.تویی که علیه اسامی ائمه میگی فردوسی شاعر و حماسه سرای بزرگ ایرانی رو میشناسی؟همون که نماد ادب وفرهنگ ایران هست ،میدونی اسمش چیه ؟ ابوالقاسم 🤭آره گلم فردوسی یه ایرانی اصیل هست وکل جهان ایران رو بافردوسی میشناسن اما اسمش عربیه و با اون مقامش ادعای امثال تو رو نداشت پس تربیت نداشتتو نشون نده.  تو نه تنها روشنفکر نیستی بلکه اصلا اهل تفکر هم نیستی و باعث میشی آبروی روشنفکرهای واقعی مثل آقای گاندی بره هرجای دنیا بگی به اسم روشنفکر تو مجازی علیه خدا و اعتقادات مذهبیون میگی بهت میخندن .درحدی نیستی که رو حرف خدا حرف بزنی و علیه ائمه بگی فقط خودت حقیتر میشی خدا خودش فرموده دنیارو واسه خاطر حضرت محمدو حضرت زهرا و مولاعلی و فرزندانش آفریدم آخرش هم همه چی میرسه به وارث حقیقی غدیر به حضرت مهدی.امروز هم نهضت عاشورا ادامه داره و پیروان یزیدو قاتل حضرت زهرا دارن ازشون جلو میزنن اما روسیاهی واسه زغال میمونه .خدایا شکرت که من از دشمنان ائمه و یزیدی و پیرو قاتلین و خائنین نیستم .لعنت خداوند بر تمام دشمنان ائمه و لعنت بر قاتلان آقا امام حسین . .پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله می فرماید: علی با حق و حق با علی است و از هم جدا نمی شوند تا در کنار حوض کوثر در قیامت بر من وارد شوند .حضرت حیدر به نام فاطمه حساس بود/ خلقت از روز ازل مدیون عطر یاس بود/ ای که ره بستی میان کوچه ها بر فاطمه /گردنت را می شکست آنجا اگر عباس بود .
عزیزم بیا بگو حالت پدر چطوره من هروقت یادت میفتم برات دعا میکنم الهی ک زود خوب بشن

سلام عزیزم دکترش مرخصی بود فردا میات قراره فردا بابامو ببریم پیشش به امید خدا گفت دوسه روز بدنشو تقویت میکنه بعد عملشو انجام میده به امید خدا

خدایا شکرت
عزیزم سلام حال پدر خوبن  عزیز ان شالله سلامت باشن  عزیزم التماس دعا دارم ازت برای خودم&n ...

سلام عزیزم دکترش مرخصی بود فردا میات قراره فردا بابامو ببریم پیشش به امید خدا گفت دوسه روز بدنشو تقویت میکنه بعد عملشو انجام میده به امید خدا

فدات شم محتاجیم به دعا

خدایا شکرت
مهسا جون‌بابا عمل کردن ؟؟حالشون چطوره

خدایا شکرت
دوست عزیز حال پدرتون خوب شد بسلامتی؟

سلام عزیزم شکر خدا بهتره دکترش مرخصی بود فردا میات قراره فردا بابامو ببریم پیشش به امید خدا گفت دوسه روز بدنشو تقویت میکنه بعد عملشو انجام میده 

خدایا شکرت
2706