2733
2734
عنوان

فردا بابام بستری میشه 😞😞😞

1019 بازدید | 82 پست

بعد کلی ماجرا بعد ۴ماه سخت فردا بابامو بستری میکنن😞

عمل سختی داره 

میشه خواهش کنم دعا کنیدو صلوات بفرسین سالم از بیمارستان مرخص شه و عملش خوب باشه 

دارم میمیرم از نگرانی 

۴ماهه زندگی نکردیم همش استرس بود دعا کنید تموم شه روزای سختمون بازم بتونیم زندگی کنیم 

دلم تنگ شده برای صدای بابام برای راه رفتنش برای خندیدنش

خدایا خودت کمکمون کن

خدایا شکرت

صلوات فرستادم 

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگی من افتاد🌸🌸        اینکه من جواب بیشعوری های تو رو نمیدم ..... از شعور منه ..... پس تو هم لطف کن بیشعوری هاتو به رخ نکش......😏😏                      تو بگو طلاست از چشم بیوفته قاطی اشغالاست 🙃.              باید رو سر در نی نی سایت زد  تسبیح وارد شوید 📿📿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

انشالله سالم و سلامت از عمل بیرون میاد حتما دعاش میکنم عزیزم.خدا برات حفظش کنه انشالله

به بعضی ها... نباید رید برنزه میشن فردا برات قیافه میگیرن...😊.......... مرد بودن به یه سیبیل و ریش نیس..مرد اونیه که بتونه با شلوار کــــردی خلاف جهت باد بدوه...😁🙌........ هیچ کسی رو تا مقام خدایی بالا نبر،میره اون بالا واست عذاب نازل میکنه😒😞............همیشه مردا کثیف نیستن ،کثیف اون زنیه که میدونه مرده یکی رو داره ولی بازم عشوه خرکی میاد بلک یه فرجی بشه:).......... بیایید قبول کنید همتون یه روز این جمله رو شنیدید:اگه درساتم مثل آهنگا حفظ میکردی الان یه چیزی شده بودی😂😀.......ای بابا یکم تاپیکای شاد وانرژی مثبت بزنین حالمون خوب شه 😕 اگه سختت نیس تاپیک اولمو گزارش بزن ممنون ✋❤

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَعَجِّلْ فَرَجَهُمْ

اللّٰهم صلِّ عَلی محمدٍ وَ آلِ محمّد وَ عجّل فَرَجَهم⁦☘️⁩ اللّٰهم عجِّل لِوَلیکَ الفرج 💚 سلامتی و ظهور امام زمان (عج) صلوات 💚
براش حدیث کسا میخونم براش صلوات میفرستم فردا زود بیا خبر سلامتی اس رو بهمون بده🤗

مرسی فدات شم ممنونم عزیز دلم 

فردا بستری میشه دکتر میگه یه دو سه روز باید بستری بشه بدنشو آماده کنن برای عمل بعد عملش میکنه

تو روخدا با دل پاکت دعاش کن

خدایا شکرت
2738
مرسی فدات شم ممنونم عزیز دلم  فردا بستری میشه دکتر میگه یه دو سه روز باید بستری بشه بدنشو آماد ...

چشم عزیزم

حتما تو این چندروز براش دعا میکنم 

بهت قول میدم حتما حتما خوب میشه

اصلا نگران نباش

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗

قشنگ با تمام وجود درکت کردم ...چون منم تو همین وضعیتم در حال حاضر😢😔

خدا پدرتو شفا بده و همچنین پدر منو و همه پدرای خوب و مظلوم😭😭😭😭

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
چشم عزیزم حتما تو این چندروز براش دعا میکنم  بهت قول میدم حتما حتما خوب میشه اصلا نگران نباش

عزیز دلمی مرسی قربونت بشم 

لطف میکنی 

انشاا...که خدا از دهنت بشنوه و روزای سخت ما هم تموم شه بالاخره بعد ۴ماه سختی 

خدایا شکرت

عزیزم فردا بیا بهمون خبر بده حالش چطوره

به بعضی ها... نباید رید برنزه میشن فردا برات قیافه میگیرن...😊.......... مرد بودن به یه سیبیل و ریش نیس..مرد اونیه که بتونه با شلوار کــــردی خلاف جهت باد بدوه...😁🙌........ هیچ کسی رو تا مقام خدایی بالا نبر،میره اون بالا واست عذاب نازل میکنه😒😞............همیشه مردا کثیف نیستن ،کثیف اون زنیه که میدونه مرده یکی رو داره ولی بازم عشوه خرکی میاد بلک یه فرجی بشه:).......... بیایید قبول کنید همتون یه روز این جمله رو شنیدید:اگه درساتم مثل آهنگا حفظ میکردی الان یه چیزی شده بودی😂😀.......ای بابا یکم تاپیکای شاد وانرژی مثبت بزنین حالمون خوب شه 😕 اگه سختت نیس تاپیک اولمو گزارش بزن ممنون ✋❤
2706