2733
2739
عنوان

بچم زیاد شیر میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 1630 بازدید | 47 پست

نوش جونش تا شیر داری بهش بده ، من تا 3ماه اول فقط شیر خودمو دادم ، از ماه چهارم شیرخشک کمکی فقط شبا 2 یا 3بار بهش دادم تا الان که یکسالشه ، شبایی که خسته هستم شیر خشک میدم روزا شیر خودمو ، ابگوشت بخور ماهی سوپ قلم برنج خورشت آجیل و ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی لاغرت کرده؟؟؟؟

لاغر کردنش قسمت خوبشه .یهو میبینی یساعت چسبیده بهم شیر نمیخوره الکی دهنش گرقته .از من ب تو نصیحت حتما بهش پستونک بده  وگرنه خودتو میکنه پستونک مثل من 

تیکر یک سالگی شاهدخت 😍
شیرخشک لزوما برای وقتی نیست که مادر شیر نداره بچه رو بهتر سیر میکنه

خوب وقتی داره میخوره قطعا سیر هم‌میشه ، وگرنه بیقراری میکنه . بله گفتم در شرایط خاص ضروری هم هست

سلام😊 
2731
مجرد یا متأهل فرقی نداره اونقدر دورم دیدم و شنیدم که به چیزایی که میگم مطمئنم

اون خدایی که بچه رو آفریده غذاشم تو سینه مادرش قرار داده که مخصوص خودش و اندازشه حالا تو شرایط خاص شیر خشک دادن عیب نداره 

خوب وقتی داره میخوره قطعا سیر هم‌میشه ، وگرنه بیقراری میکنه . بله گفتم در شرایط خاص ضروری هم هست

خب میبینی یک ساعت میخوره بعد خوابش میبره بعد تو خوابم هی مک میزنه بعد کلی تقلا سینمو د  میازم میگم خوابیده بعد بلند میشم پنج دقه نمیشه گریش میگیره باید دوباره شیر بدم😔😔😔😔

از سقف لحظه هایم یاد تو میچکد اگر باران بند آید ازاین خانه خواهم رفت
2738

شیرت اندازه اس؟

تن ماهی،خامه،شیره انگور،گردو،فندق بخور بزار شیرت چرب بشه بچه سیر بشه

درضمن روزای اول همینه چون فک بچه ضعیفه و نمیتونه قوی میک بزنه بخاطر همین زیاد زیر سینه میمونه

Lea  
خب میبینی یک ساعت میخوره بعد خوابش میبره بعد تو خوابم هی مک میزنه بعد کلی تقلا سینمو د  میازم م ...

یا بچت ب بغلت عادتکرده یا با شیرت سیر نمیشه من وقتایی ک شیرم کمه ساعت ها مک میزنه وقتی هم شیرم خوبه خودش ول میکنه سینه هات رگ میکنن؟سنگینن؟

کاربری دوممه هااااا!!!از سال ۹۶ تا الان در حال ترک نی نی سایتم😐😐😐😐
خب میبینی یک ساعت میخوره بعد خوابش میبره بعد تو خوابم هی مک میزنه بعد کلی تقلا سینمو د  میازم م ...

دقیقا مثل من

شیرت اندازه اس؟ تن ماهی،خامه،شیره انگور،گردو،فندق بخور بزار شیرت چرب بشه بچه سیر بشه درضمن روزای ا ...

والا شیرمم خوب شده پودر شیرافزا میخورم .نمیگم چک چک ازش میاد اما وقتی چکش میکنم یا کمی فشارش میزم ازش میاد

2706