2737
2739
عنوان

بچم زیاد شیر میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 1636 بازدید | 47 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😐 راهنمایی کردی الان    بگو خودت مقوی بخور تابه شیرت بره بچه سیربشه

شیرخشک بد نیست

اتفاقا در کنار شیر مادر لازمه

چیزایی که شیرخشک داره، شیر مادر نداره

بچه فقط با شیر مادر به تنهایی سیر نمیشه

لطفا امضامو تا آخر بخونید: کاربری چندممه. لطفا قبل از این که تعلیقم کنید اخطار بدید. معمولا آدم دلتنگی هستم. دلم حتی برای بقال سر کوچه هم تنگ میشه. گاهی هم دلم برای بدترین آدمای زندگیم تنگ میشه چون خوبیاشونو هم دیده بودم. بیاید برای رفته‌های زندگیمون فاتحه بفرستیم. اونایی که از زندگیمون رفتن ولی از قلبمون نه. سفرشون به سلامت. اگر تو تاپیکی سوال دارویی داشتن یا میخواستن فیلم، سریال، کتاب یا موزیک بهشون معرفی بشه، منو تگ کنید. جریان نام کاربریم اینه که چند سال پیش یه دوست مجازی داشتم که تو چت‌روم گُلدچت باهم آشنا شده بودیم. نام کاربریش دختر خوب بود و اسمش نازنین‌شکیبا. از یه روزی به بعد دیگه تو یاهومسنجر آنلاین نشد. خطش هم خاموش شد. از اون روز همه‌جا نام کاربریمو میذارم دختر خوب به امید این که پیداش کنم. مادرم بیماری نوروپاتی داره. میشه برای سلامتیش و بهبودیش یه صلوات بفرستید؟ ممنونتون میشم.
2731
راهنمایت توحلقم....کدوم چیزا شیرخشک داره شیرمادرنداره گلم  .... مجردی

مجرد یا متأهل فرقی نداره

اونقدر دورم دیدم و شنیدم که به چیزایی که میگم مطمئنم

لطفا امضامو تا آخر بخونید: کاربری چندممه. لطفا قبل از این که تعلیقم کنید اخطار بدید. معمولا آدم دلتنگی هستم. دلم حتی برای بقال سر کوچه هم تنگ میشه. گاهی هم دلم برای بدترین آدمای زندگیم تنگ میشه چون خوبیاشونو هم دیده بودم. بیاید برای رفته‌های زندگیمون فاتحه بفرستیم. اونایی که از زندگیمون رفتن ولی از قلبمون نه. سفرشون به سلامت. اگر تو تاپیکی سوال دارویی داشتن یا میخواستن فیلم، سریال، کتاب یا موزیک بهشون معرفی بشه، منو تگ کنید. جریان نام کاربریم اینه که چند سال پیش یه دوست مجازی داشتم که تو چت‌روم گُلدچت باهم آشنا شده بودیم. نام کاربریش دختر خوب بود و اسمش نازنین‌شکیبا. از یه روزی به بعد دیگه تو یاهومسنجر آنلاین نشد. خطش هم خاموش شد. از اون روز همه‌جا نام کاربریمو میذارم دختر خوب به امید این که پیداش کنم. مادرم بیماری نوروپاتی داره. میشه برای سلامتیش و بهبودیش یه صلوات بفرستید؟ ممنونتون میشم.
مجرد یا متأهل فرقی نداره اونقدر دورم دیدم و شنیدم که به چیزایی که میگم مطمئنم

نه گلم شیر خشک فقط پف میکنه چاق دیده میشه بعدش لاغر میشن درضمن استخوان بچه به اندازه شیرمادر قوی نیست .....تو هرجایی بری میگن شیرمادراولویت هست بامکیدن بیشتر بامقوی خوردن شیرچرب میشه

نه گلم شیر خشک فقط پف میکنه چاق دیده میشه بعدش لاغر میشن درضمن استخوان بچه به اندازه شیرمادر قوی نیس ...

🤷‍♀🙋‍♀

2740

وای عزیزم 😍⁦❤️⁩🤩😍 

بذار بخوره چیکارش داری

وقتی توی یه تاپیک پست میذارم و دلیل ومدرک از قرآن میارم و تومیگی خرافاته و قبول ندارم و....اونوقته که دیگه جوابتونمیدم؛چون کسی که خدارو قبول داره ولی قرآنو نه،احمقه ...و تو منطق من بحث کردن باآدم احمق،توهین به خودمه! حالا تو فکرکن من کم آوردم،اوکی.... اینجوری خوش باش😉
شیرخشک بدین

وای نه تو رو خدا ، وقتی شیر داره و بچه هم خوب میخوره چرا این کار رو انجام بده ؟ در شرایط خاص ایرادی نداره ولی الان واقعا لزومی نداره برای ایشون

سلام😊 

فكش قدرت زيادي نداره طبيعيه پسر منم اوايل يه ساعت ميخورد الان پنج دقيقه ميخوره و سير ميشه

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  
وای نه تو رو خدا ، وقتی شیر داره و بچه هم خوب میخوره چرا این کار رو انجام بده ؟ در شرایط خاص ایرادی ...

شیرخشک لزوما برای وقتی نیست که مادر شیر نداره

بچه رو بهتر سیر میکنه