2733
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512507 بازدید | 68299 پست
@شب_بیدارم     جانا تا هستی .خوشحال میشم نظر شما هم بدونم❤بنطرت  اشتباه کرد ...

بخون خوشگله من 

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱

سلام دخملا

شروع روز فست با یک لیوان آب و آبلیمو😊😊

صبحونه:دو کف لواش +فسقل پنیر+۱قند(خرما ندارم)=۱۰۰

ناهار :لوبیا:۱۳۰

عصرونه:۱ قند+۲ کف لواش+فسقل پنیر=۱۰۰

شام:۱لیوان شیر +۱خرما=۱۲۰

میوه:۲ نارنگی+۱سیب کوچولو=۱۰۰

جمع کل=۵۵۰

وزن فعلی85/700    قد167    وزن هدف اول 80           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@دیانا24     @شب_بیدارم     سلام خوشگلای من صبح زیباتون بخیر عشقا برای فست ...

سلام به روی ماهت خانم خانما 

رژیمتو پروتئین ببند 

صبحانه دو تا تخم مرغ با زرده

ناهار نصف سینه مرغ با لقمه کاهو 

شام نصف دیگه سینه مرغ همراه نصف لیوان دوغ

میان وعده سیب و چندتا پسته خام یا ۵تا بادوم زمینی 

نگهت میداره حسابی🧡🧡🧡

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
2728
@دیانا24     @شب_بیدارم     سلام خوشگلای من صبح زیباتون بخیر عشقا برای فست ...

یه سوپ رژیمی درست کن

همون سوپ ورمیشل بدون روغن و ورمیشل😊😊

یا سوپ جو البته چیزای پر کالری نریز توش و بدون روغن

منم لوبیا پخیدم برای ناهارم ☺☺

وزن فعلی85/700    قد167    وزن هدف اول 80           
2738
چه برنامه خوبی☺☺

نوش جونت بشه عزیزجانم🧡

بخون خوشگله من  

بیچاره شدم🙁🙁🙁هر روز به یه دلیلی از حد مجازم فراتر مصرف میکنم🙁🙁🙁🙁🙁🙁🙁باورت میشه هنوز نتونستم پایبند میزان کالریم پیش برم.

تا ساعت ۷ و۸ عالی میرم جلو.ولی از سر شب به بعد همش دلم خوردنی میخاد وااای به حالی که شوهرم خونه باشه یه بیسکوییتی نونی چیزی میخره بوش میپیچه منم میخورم😪یا تو ایام هفته شوهرم ساعت ۱۱ تا ۱ شب میاد.شام که براش میزارم. دوس داره کنارش بشینم.پریشب ۳ تا خیار و ۲تا گوجه خوردم که فقط ناخونک به شامش نزنم.اخررررشم چند تیکه سیب سرخ شده با نون خوردم🙁🙁🙁ساعت ۱۲ شب رژیم 😪چکار کنم نمیشه اصلا

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
سلام عزیزم.خوبی من نمیدونم با اینکه شما را ندیدم و نمیشناسم چقدر عاشقت شدم.از صحبتت معلومه چقدر مهر ...

عشقم من دیشب جوابتو دادماااا تکت کردم آبی نشد 

نه عزیزدلم چه اشکالی البته اگر از اون پنیر کیست تخمدان سازه پرکالری بگذریم بقیش حله😂😂 البته ماهی یکبار عالیه چرا ک نه🥰

عشقم تو هر چیزی که بخوای بخوریش کالریش رو‌توی گوگل زده هرررچیزی به آب خوردن میتونی کالریشو دربیاری اذیت نکن خودتو دونه دونه خیلی سخته به نظرم😁🧡🧡🧡🧡 رژیمی نمونه کی بودی شما🧡🧡

خانما من اشتباه متوجه شدم ینی؟؟ من فکر کردم گزارش روزانه نداریم و طبق برنامه بریم و اینکه یکشنبه ها فقط باید وزن رو اعلام کنیم  ...🤔 درسته یا نه ؟؟ و اینکه من روز اول گفتم میخوام عضو بشم و آسنات ۹۹ رو تگ کردم ولی نمیدونم عضو گروه شدم یا نه؟

2706