2737
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512507 بازدید | 68299 پست
ندا جان شروع هفتمون عالی👌🏻

پیش به سوی موفقیت💪💪💪💪

شروع از گروه زرد💛🐥صعود به گروه نارنجی 💪💪💪و بلاخره صعود به گروه آبی💙💙💙وزن شروع۸۰کیلوگرم البته خودمونیم ۸۲ بودم وچون مدتی بود وزن نکرده بودم نفهمیده بودم 😥😥😥هدف اول ۷۷(این یه دونه قفل رو با کمک فندق فسقلی عزیزم بازکردم خیلی ممنونم ازش عشقه منه)🔓هدف دوم ۷۲🔓هدف سوم ۶۷🔒وزن هدف۶۲کیلوگرم❤وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ قد ۱۶۰❤من مطمئنم که این بار موفق میشم💪💪💪💪باآرزوی سلامتی برای نازنین جون سرگروه نارنجی لطفا برای سلامتیش دعا کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوا خاک‌به سرم چی گفتی مگه ببخشید بخدا خوابم برد یه لحظه🤭🤭🧡🧡🧡🧡🧡

سلام میشه منم بیام تو گروه .خیلی خپل شدم .

چالش لاغری.وزن اولیه ۷۴قد .هدف اول ۷۰.هدف دوم ۶۵.هدف سوم ۶۰.من میتوانم....۹۹/۹/۳۰ من جایی هستم ک میخوام .....ان شاالله
2731
شما کالری مجازت ۱۳۸۰ هست  شنبه و سه شنبه ۵۰۰ کالری داری نباید بیشتر بشه  پنج شنبه هم خام ...

اره عزیزم چندسال پیش شدم ۶۰ .یعنی عالی بودا.

چالش لاغری.وزن اولیه ۷۴قد .هدف اول ۷۰.هدف دوم ۶۵.هدف سوم ۶۰.من میتوانم....۹۹/۹/۳۰ من جایی هستم ک میخوام .....ان شاالله
بریم بخابیم فردا میبینمت دوستم شبت پر خوراکی توی خاب ک کالریت بالا نره😍😂 فلن عشق

وایییییی مگر تو خواب😂😂😂😂

شب خوش عزیزم

شروع از گروه زرد💛🐥صعود به گروه نارنجی 💪💪💪و بلاخره صعود به گروه آبی💙💙💙وزن شروع۸۰کیلوگرم البته خودمونیم ۸۲ بودم وچون مدتی بود وزن نکرده بودم نفهمیده بودم 😥😥😥هدف اول ۷۷(این یه دونه قفل رو با کمک فندق فسقلی عزیزم بازکردم خیلی ممنونم ازش عشقه منه)🔓هدف دوم ۷۲🔓هدف سوم ۶۷🔒وزن هدف۶۲کیلوگرم❤وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ قد ۱۶۰❤من مطمئنم که این بار موفق میشم💪💪💪💪باآرزوی سلامتی برای نازنین جون سرگروه نارنجی لطفا برای سلامتیش دعا کنید 
اره عزیزم چندسال پیش شدم ۶۰ .یعنی عالی بودا.

آره ۶۰ یا ۶۲ خیلی خوبه حتما باما رژیم بگیر

آره ۶۰ یا ۶۲ خیلی خوبه حتما باما رژیم بگیر

باشه عزیزم.من کجا میتونم پیدات کنم .وزن هدفم باید همون اول۶۰ باشه ببخش زیاد میپرسم.الانم حال نداشتی صب تگم کن جوابم بده

2738
باشه عزیزم.من کجا میتونم پیدات کنم .وزن هدفم باید همون اول۶۰ باشه ببخش زیاد میپرسم.الانم حال نداشتی ...

بیا همین جا  عزیز هرشب حوالی ساعت ۱۲ تگم کن گزارش میدیم به هم یکشنبه هاهم وزنتو اعلام کن

میتونی هدف اولتو بزاری ۷۰ بعد ۶۵ بعد ۶۰

ممنون عزیزم.اگه جا خالی شد حتما منم ببرید.پس منم پروفایلمو درست میکنم رو گروهتون.ممنونم عزیزم لطف کر ...

حتما سربلند میکنی اول خودتو با حال خوبی که میگیری از کاهشت و بعدم بازم خودت که گروهتو با کاهشت خوشحال کردی 

حتما پروفایلتو اکی کن فقط ثبت نمیشه همین ولی راهت با هممون یکیه 

گزارش اختیاریه خانم جانم ولی اگه به نظر من تا یک یا دوماه گزارش باشه توی انگیزه و تشویقت برای رژیم موثره اما نه احباری نیست خانم زیبا🧡🧡🧡🧡

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
ممنون عزیزم.اگه جا خالی شد حتما منم ببرید.پس منم پروفایلمو درست میکنم رو گروهتون.ممنونم عزیزم لطف کر ...

ما هم هدفیم چرا نارنجی؟

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪

دوستان سلام.

واسه فردا که فست هستیم بنظرم یه سوپ رژیمی درست کنین و کالریتون رو با مواد خامش بسنجین.بعد تا بعد از ظهر هر وقت گرسنه شدین بخورین.من امتحان کردم خیلی خوب بود.

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵

@sepiiiiiideh      

عزیزم ببخشید دیر گزارش میدم.امروز روز پنجم رژیم شوک و باید فست باشم.

کالری دیروزم یعنی جمعه در حد مجاز بود و نتونستم خگخ بگیرم چون مهمونم.

فقط اخرش یکم رژیمو خراب کردم پنجاه کالری بیشتر خوردم🥺🥺😓😓

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵

@sepiiiiiideh      

گلم اگه بعضی روزا نتونیم ورزش کنیم راهی نداره ؟؟؟؟؟،نمیشه کالری اون روزو کمتر مصرف کنیم بجای ورزش؟؟؟؟.البته فقط بعضی روزا 

خیلی کم  شله  وقتی وزنم ۸۲ بود خیلی شل و بزرگ بود بعد لاغری من خیلی بدنسازی و قدرتی ...

ممنون عزیزم. یکی از ترسامه

بچه هامون ، بزودی میرن ! اونا مهمون ما هستن !بزرگترین اکتشاف برای من این بود که فهمیدم فرزندم یک مهمان است در خانه ام  و روزی از خانه ام  می رود.روزها با سرعت عجیبی میگذرد و او به زودی از من جدا می شود...به خودم گفتم: کدام مهمتر است؟ نظم خانه یا این که فرزندم به خوبی از من یاد کند؟کدام مهمتر است؟ خانه یا اخلاق و روحیه و حسن تربیت فرزندم؟چون دانستم که او مهمان خانه من است. این باعث شد اولویتم را تغییر دهم!بعد از این مهمترین چیز نزد من آرامش خاطر من و اوست.... شروع کردم به پیاده کردن نقشه ام، و طبعا مجموعه کمی از قوانین مهم را انتخاب کردم و خود را ملزم به اجرای آنها دانستم و مابقی چیزها را بدون هیچ قید و شرطی رها کردم. از عصبی شدن و داد و فریاد زدن کم کردم و به آرامش رسیدم.از وسواس هایم گذشتم و به خانه ای راضي شدم که مقداری بهم ریخته و نامنظم است و کمی شلختگی در آن به چشم می خورد. اما، فرزندی را تحویل گرفتم که آرامش دارد و از من و خشم هایم نمی نالد و رابطه ای قوی و زیبا بین ما حاکم گشته است.چون می دانم....او مهمان زودگذر خانه من است.                کودک عزیزم ! امیدوارم مهمانی خانه من زیباترین مهمانی زندگیت باشد.😍                                                                       
2706