2737
2739
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512517 بازدید | 68299 پست
وزن فعلی و هدفت و بگو عسلم خاستن توانستن است تو میتونی حتماااااااا💪💪💪

سلام عزیزم من قبلا با سمیه جون بودم ولی مثل اینکه الان شما قبول زحمت کردین فقط من چون نمی‌تونم زیاد بیام سایت انصراف داده بودم که سمیه جون زحمت کشید تگ ام کرد و گفت تو چالش جدید گزارش اجباری نیس فقط یکشنبه ها باید ‌وزن بدم 

وزن الان ۵۶/۱۰۰

وزن هدف ۵۴

@سمیه1396   سلام عزیزم ممنون تگ ام کرده بودی چند روز نرسیدم بیام سایت 

راستی یکشنبه ۵۶/۱۰۰بودم ۹۰۰گرم کم کرده بودم💃💃💃💃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@mamanehaniyeh   @گل_رزصورتی   @چشم_عسلیمم   @vianaasaliii   @ماه_محرم   بچه ها توضیحات دوصفحه ی اول رو حتما بخونید و به سرگروهتون بگید میخواید عضو بشید 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
2731
خوش آمدی عزیزم وزن شروع ووزن هدفت روبگومنم تگ کن لطفاً توضیحات الهه رواول همین تاپیک هست کامل بخون😘 ...

همین کارو انجام دادم عزیزم اسممو بنویسین

واسه خوشبختیمون ی صلوات مهمونم کنید 💚کاربری سوممه به لطف نی نی یار جونا😁مربی آینده باشگاه بدنسازی 💪.  قلب من به عشق پرسپولیسم میتپد❤️#تا ابد قرمزززز💪❤️
@فندق_فسقلی     عزیزم نیستی؟ منم بنویس تو لیستت  مشخصاتم تو امضامه قبلنم برات پس ...

چرابرامن ابی نمیشه

تولد۲سالگی گل دخترم حانیه سادات 🎂🎂🎂خداوندابچه هاموبه تومی سپرم🤲من میتونم💪باتوکل بخداازپس غول اضافه وزن بربیام😃هدف۷۰                 ۱۶بهمن۹۴۴۵۰😢۲۴بهمن۹۲۹۵۰😊هدف اول۹۰🔓۸اسفندرسیدم😃۱۵اسفند۸۹۹۰۰☺۲۲اسفند۸۹۳۵۰🙂۲۹اسفند۸۸۷۰۰😃هدف دوم۸۵🔒هدف سوم۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒هدف اخر۷۰🔒ان شاءالله اخرتابستان میرم روی ترازو،۷۰رونشون میده🤩🤩🤩🤩
@شب_بیدارم    

چطوری تک کردی هر کاری می کنم نمیشه

خواهر بزرگم چله های قرآنی میگیره ختم قرآن می گیره چله حدیث کسا،،،چله دعای معراج ،،چله زیارت عاشورا صد لعن و صد سلام کامل انجام میده هر کی می خواد شماره موبایلشو میدم تو واتساپ باهاش صحبت کنه
2740
@sepiiiiiideh ترو خدا منم عضو کنید  چند بار کامنت گذاشتم وزن فعلی 87 وزن هدف 63 گروه بنفش

@sepiiiiiideh

گروه پائیزی بامداد خمار ، وزن فعلی 87 ، وزن هدف 63   گروه بنفش ، من به هدفم میرسم ، پس پیش به سوی هدفم
@مرباجونی     من چهار کیلو می‌خوام کم کنم. تو گروهت اسم منم بنویسید  😍 وزن اول 59 ...

خوش اومدی قشنگم🌹🍂🍁🍁🍂🍂

99/9/9 من ب آرزوم رسیدم و اتفاق خوب زندگیم افتاد🎊🎉🎆🎆🎆🎉🎊🎊🎊🎉🎉🎆🎆🎆🎆🎆🎆     👑سرگروه سبز👑                           تاریخ شروع رژیم 99/3/30. وزن اولیه. 87😕 فعلی76/850 😀. هدف. 70. 😍 خاستن توانستن است. 💪💪💪💪💪🌹کاهش در چالش پاییزی رسیدن ب هدف🌹 🎆🎊🎆🎉🎊🎆🎆🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊
سلام خوش اومدی🌺🌺  امضا و پروفتو درست کن توضیحاتم کامل بخون❤❤

من چی 😭😭🤣🤣

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
ان شالله  سرگروهتو تگ کن

سپیده درسته؟

هدفت چنده

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌
2706