2752
2734
عنوان

🍂چالش پاییزیِ زندگی سالم و کاهش وزن ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 512805 بازدید | 68299 پست
@شب_بيدارم ايشون تگ نميشه ما بايد چيكار كنيم

دوباره امتحان کن عزیزم من تونسم @شب_بیدارم    

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐

@نیلووفرآبی     @baran123     @ndw_del   @عروسترکم       ‍ 

بچه ها توضیحات دوصفحه ی اول رو حتما بخونید و به سرگروهتون بگید میخواید عضو بشید 

@اوپرا     عزیزم یبار پیام دادی متاسفانه پیام رو تو اعلاناتم گم کردم اگه دوست داری خوشحال میشم با ما باشی 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سلام اسم کاربریم مامان الیاس هستم اسم خودم فرشته  

وزن شروع ۷۳

وزن هدف ۵۵

متاسفانه تگ کردن رو بلد نیستم  

گروه زرد  

چالش پائیزی بامداد خمار ۹۹.۷.۱ وزن شروع۷۲   وزن الان ۷۰  ۵۰۰ به امید خدا وزن هدف ۵۵  گروه زرد 
مرسي عزيزم اميدوارم ديگه اينبار شل نگيرم نرم تو ديگ هي

نمیری اگ رفتی عواقب سختی در پیش داری حواست خیلی ب خودت باشه🔫🔫🔫🔫🔫🔫🔫🔫

99/9/9 من ب آرزوم رسیدم و اتفاق خوب زندگیم افتاد🎊🎉🎆🎆🎆🎉🎊🎊🎊🎉🎉🎆🎆🎆🎆🎆🎆     👑سرگروه سبز👑                           تاریخ شروع رژیم 99/3/30. وزن اولیه. 87😕 فعلی76/850 😀. هدف. 70. 😍 خاستن توانستن است. 💪💪💪💪💪🌹کاهش در چالش پاییزی رسیدن ب هدف🌹 🎆🎊🎆🎉🎊🎆🎆🎊🎊🎊🎊🎉🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊
2706