2733
2739

چی چقدر طول میکشه عزیزم؟

یعنی خونریزی داریو داری سقط میکنی؟ 

ازتون خواهش میکنم برای آزادی بابام دعاکنید،حال دلم این روزا خیلی گرفتس بابام یک سالو نیمه زندان دوتا زن داره ۸تا بچه خلاصه بگم شرایط زندگیشون سخته غصه خانوادم و غصه زندگی خودم راحتم نمیزاره از ته دلتون خواهرانه برامون دعاکنید.ممنونم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم شما تاپیک قبلیت گفته بودی ساک زرد دیده نشد ، پس یعنی جنینی هم در کار نبوده ، فکر کن یه اختلاله زنان برات پیش اومده اینجوری از لحاظ روحی کمتر اسیب می بینی 😭😭💔

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
2731

طناب بزن

شربت زعفرون بخور

پنیرک و پونه و گزنه دم کن بخورم

حداقل سه چهار تا لیوان بخور

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞
دقیقا چیشده؟؟؟؟

بتام هر ۴۸ ساعت ۱.۵ برابر میشه

ولی دهانه رحمم باز شده خونریزی خیلی شدید دارم

شنبه عم که حدود ۵ هفته بودم سونو گفت فقط ساک دیده میشه جنین و کیسه زرده دیده نمیشخ اون موقع خونریی نداشتم

من به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود
بتام هر ۴۸ ساعت ۱.۵ برابر میشه ولی دهانه رحمم باز شده خونریزی خیلی شدید دارم شنبه عم که حدود ۵ هفت ...

بتات تو آزمایش اول چند بود؟

آجیای مهربونم میشه واسه سلامتی نی نی تودلم صلوات بفرستین،تازه باردارشدم،دعا کنید سالم بغلش بگیرم،خیلی نگرانم  
2740
عزیزم شما تاپیک قبلیت گفته بودی ساک زرد دیده نشد ، پس یعنی جنینی هم در کار نبوده ، فکر کن یه اختلاله ...

فقط گریه میکنم خدا نخواست برام بمونن

بتام هر ۴۸ ساعت ۱.۵ برابر میشه ولی دهانه رحمم باز شده خونریزی خیلی شدید دارم شنبه عم که حدود ۵ هفت ...

معاینه شدی که میدونی دهانه رحم ت باز شده؟

اخه من یه هفته درگیر سقط بودم چهار پنج تا لخته دفع کردم،فرداش رفتم دکتر معاینه کرد گفت دهانه ی رحم باز نشده هنوز دوباره دردام شروع شد.....تا دفع شد

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞
فقط گریه میکنم خدا نخواست برام بمونن

اروم باش عزیزم 

فک کن یه پریودی سنگین در پیش داری 

من صدای قلبشم شنیدم و رفت 

حتما حکمتی توش هس اروم باش 

اِن شاءالله همگی حاجت روا بشیم..یه آمین بگو❤👇خدا جونم میشه منم لایق مادر بودن بدونی ..؟🙁  دلم حس مادر بودن میخواد.. حس بارداری.. حس مراقبت از یه کوچولویی که دنیامونه..حس شب بیداریای یه مادر..حس مادری حس مادری حس مادری..دوسدارم زودتر تجربش کنم..خدایا به حق فاطمه الزهرا این اولین و آخرین سقطم باشه..لطفا هیچ مادری رو با بچه تو شکمش امتحان نکن...خدایا منم ببین دل من و شوهرمم شاد کن.. خیلی تنهام خدا...لطفا❤   ای کاش هرچه زودتر دامن همه منتظرا سبز بشه😍😍لطفا اگه منو تو تاپیکای خیانت دیدین تذکر بدین بهم ممنونم❤
معاینه شدی که میدونی دهانه رحم ت باز شده؟ اخه من یه هفته درگیر سقط بودم چهار پنج تا لخته دفع کردم،ف ...

امروز عصر دکتر بعد سونو بهم 

روزی که بتم مثبت شد ۱۲۰ بود

قربونت برم غصه نخور خاست خدا این بوده خدا به دلت صبر بده

آجیای مهربونم میشه واسه سلامتی نی نی تودلم صلوات بفرستین،تازه باردارشدم،دعا کنید سالم بغلش بگیرم،خیلی نگرانم  
2706