2737
2734
عنوان

چت نامشروع در مجردی

| مشاهده متن کامل بحث + 3240 بازدید | 79 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وا به روش بیاره که دیگه همون یه ذره خجالتی هم که پیش خودش میکشیدو هم نمیکشه

👌👌👌👌👌

در ۱۳۹۹/۹/۹ یه اتفاق خیلی خوب میفته برام .🤩مشاور تحصیلی و دانش جوی پزشکی هستم.❤😎"هرکاری دوست داری بکن . ساعت ها بشین موزیک گوش بده . ساعت ها فیلم ببین .  ساعت ها فقط بشین یه گوشه . ساعت ها هرکاری دوست داری بکن . میدونی چیه . این دنیا مال توعه . هرکاری دوست داری توش بکن . دنیاتو بازی کن . هر مدل که دوسش داری . به حرف دیگرانم توجه نکن . دیونه ترین ادم دنیا باش که نگران ایندش نیست . زندگی کن . بازی کن زندگی رو . هرکاری دوست داری بکن"
قضیه کرم و باغچه رو الان دوستان برات شرح میدن حسابی قانع میشی😅

بله جووونم براتون بگه ک کرم واسه باغچه مفیده و این جمله کاملا بی معنیه😂😂😂

زیاد خوب بودن ،مثل داشتن یه کروموزوم اضافیه مُنگُل تصور میشی...دوست داشتن بیجا هم همینطور!وضعیت خیلی اسفنا‌ک شده ،از فاصله طبقاتی دیگ خیلی فاصله گرفته 😑شده جرِ طبقاتی
2731
بله جووونم براتون بگه ک کرم واسه باغچه مفیده و این جمله کاملا بی معنیه

نی نی چطوره؟؟

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

من تحملش رو ندارم و نمیتونم برا اون زندگی دیگه کاری کنم

نازنیڹ زهـرا هستمـ😎..میشہ واسہ همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ بفرسے آبجے؟❤🙏...خوشحال باش بانو تو برگزیده ے حضرتـ زهرایے تو انتخابـ شده ے مادرساداتے انتخابتـ ڪردڹ براے حجابـ براے نجابتـ😍❤ با حجابتـ لبخنــد رو به لبـ هاے مہدے زهـراس بیار خواهری باشہ؟😊 مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور😌.... مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلاے بہشتـ مڹ در زمینہ... 😍😢
زدم عزیزم میش توم برای تاپیک یکی مونده ب آخرم بزنی

حتما عزیزم

زیاد خوب بودن ،مثل داشتن یه کروموزوم اضافیه مُنگُل تصور میشی...دوست داشتن بیجا هم همینطور!وضعیت خیلی اسفنا‌ک شده ،از فاصله طبقاتی دیگ خیلی فاصله گرفته 😑شده جرِ طبقاتی
خیلیا از این کارا میکردن ها به نظرم به روش نیار که روتون به هم باز نشه و چشم پوشی کن من یکی رو میش ...

میشه دوباره کپی کنید متن رو. برای من برعکس اومده ❤

در ۱۳۹۹/۹/۹ یه اتفاق خیلی خوب میفته برام .🤩مشاور تحصیلی و دانش جوی پزشکی هستم.❤😎"هرکاری دوست داری بکن . ساعت ها بشین موزیک گوش بده . ساعت ها فیلم ببین .  ساعت ها فقط بشین یه گوشه . ساعت ها هرکاری دوست داری بکن . میدونی چیه . این دنیا مال توعه . هرکاری دوست داری توش بکن . دنیاتو بازی کن . هر مدل که دوسش داری . به حرف دیگرانم توجه نکن . دیونه ترین ادم دنیا باش که نگران ایندش نیست . زندگی کن . بازی کن زندگی رو . هرکاری دوست داری بکن"
2738

استارتر جان منم همچین چیزی دیدم البته برا دوران مجردی ولی متاسفانه نمیتونم فراموش کنم بعد سه سال دوباره یادم افتاده دااااغونم همش حس میکنم بازم ممکنه از لین کارا کنه باوجود اینکه الان پاکه و گوشیشم رمز نداره و.... همش حس نیکنم حتما گوشی مخفی داره که تو گوشی اصلیش چیز مشکوک نیست

💖
آخه این قدر مرد خوبیه برام. که وقتی دیدم فکر کردم چشمام دارن اشتباه میبینن دو ساعت گریه کردم. بعد ...

هر کس گذشته ای داشته عزیزم

مهم الانشع

تو توی گذشته اش نبودی و به تو مربوط نمیشه 

این نظر منه لطفا به عقاید هم احترام بزاریم 

این کاربری برای ۳ نفر می باشد 😊
من تحملش رو ندارم و نمیتونم برا اون زندگی دیگه کاری کنم

آخه من خودم هم این کار رو کردم اما نه خودارضایی بلکه فقط چت.

هیچوقت وارد گذشتش نمیشم

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی

همه یه گذشته ای دارن گذشتش مال خودشه اما مطمئن شو الان چنین مواردی نداره به هر حال تو با اینده و حالش ازدواج کردی

افکار هر کسی برایه خودش عزیزه برای دیگران قابل‌تحمل  لطفاً افکارتون رو غیر‌قابل‌‌تحمل‌‌‌ نکنید.                         
2706