2737
2734
عنوان

چت نامشروع در مجردی

| مشاهده متن کامل بحث + 3204 بازدید | 79 پست
اینایی که میگین  گذشتش به من ربطی نداره گذشته شمام همینقد به طرف مقابلتون ربطی نداره یا یه طرفه ...

همون

بعدم میگه چتای بد داشته باید دید واقعا گذشته تاثیری روی حال داره یا نه؟

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
اینایی که میگین  گذشتش به من ربطی نداره گذشته شمام همینقد به طرف مقابلتون ربطی نداره یا یه طرفه ...

نه اتفاقا 

کاملا دوطرفه است 

خدارامی شناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
همش داشتی نماز میخوندی و کار خیر انجام میدادی!!؟    

من هیچ وقت باکسی دوست نبودم ازاینجورکارهااصلانکردم... باشوهرم هم چون مطمئن بودم اهل این چیزا نیست ازدواج کردم

سرنوشت انسان‌ها را تنها محبت معلوم می‌کند و بس.

آخه این قدر مرد خوبیه برام.

که وقتی دیدم فکر کردم چشمام دارن اشتباه میبینن

دو ساعت گریه کردم.

بعدش اومد خونه گفتم پریود ی بوده حالم بده. 

در ۱۳۹۹/۹/۹ یه اتفاق خیلی خوب میفته برام .🤩مشاور تحصیلی و دانش جوی پزشکی هستم.❤😎"هرکاری دوست داری بکن . ساعت ها بشین موزیک گوش بده . ساعت ها فیلم ببین .  ساعت ها فقط بشین یه گوشه . ساعت ها هرکاری دوست داری بکن . میدونی چیه . این دنیا مال توعه . هرکاری دوست داری توش بکن . دنیاتو بازی کن . هر مدل که دوسش داری . به حرف دیگرانم توجه نکن . دیونه ترین ادم دنیا باش که نگران ایندش نیست . زندگی کن . بازی کن زندگی رو . هرکاری دوست داری بکن"
2740

شوهر من مجرد که بوده با هزار تا دختر بوده😐

الانم با یکی از دوست دخترای سابقش در ارتباطه

همه دنیا بخواد و تو بگی نه؛ نخواد و تو بگی آره تمومه؛همین که اول و آخر تو هستی؛به محتاج تو محتاجی حرومه....
خوشکلا یه گزارش کوچولو لطفااا😘 https://www.ninisite.com/discussion/topic/5038965/دارم-از-عصبانیت-می ...

زدم عزیزم میش توم برای تاپیک یکی مونده ب آخرم بزنی

نفسم ب نفستون بنده اهوراوملورین مامان❤خدایا شکرت خانوادمون ۴تایی شد🙏
بهش میگم من بهترم یا اونا. یا بهش میگم خود ارضایی تو روحیه ات اثر بد نگذاشته؟ خودش خجالت میکشه

وا به روش بیاره که دیگه همون یه ذره خجالتی هم که پیش خودش میکشیدو هم نمیکشه

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.

از اونجاییکه شجاعت رویارویی با حقیقت رو ندارم، کلا در الانِ همسرم هم کنکاش نمیکنم، چه برسه به گذشته ش... 

صلّی الله علیک یا اباعبدالله... چرا به داد دل من نمیرسد اشکم؟ بخوان برای نگاهم نماز باران را...
زیر و رو کردم دیگه بعد سال ۲۰۱۸ چیزی ننوشته و فعالیتی نداشته

خودت درگیر نکن اگر الان واقعا پاک،،،امتحانشم نکن که گند بزنه یا وسوسه بشه

باغچه کسی هم بیل نزن همه باغچه ها کرم دارن

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد