2737
2739
عنوان

چت نامشروع در مجردی

| مشاهده متن کامل بحث + 3204 بازدید | 79 پست

خوشکلا یه گزارش کوچولو لطفااا😘https://www.ninisite.com/discussion/topic/5038965/دارم-از-عصبانیت-میترکم?postId=155074246

زیاد خوب بودن ،مثل داشتن یه کروموزوم اضافیه مُنگُل تصور میشی...دوست داشتن بیجا هم همینطور!وضعیت خیلی اسفنا‌ک شده ،از فاصله طبقاتی دیگ خیلی فاصله گرفته 😑شده جرِ طبقاتی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قضیه کرم و باغچه رو الان دوستان برات شرح میدن حسابی قانع میشی😅

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
2731

گذشته اش تا اونجایی که باعث ایدز و اچ پی وی نشه و یا در موردش به من دروغ نگفته باشه به من مربوط نیست . و این در مورد گذشته ی منم صدق میکنه

خدارامی شناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد
2740

اینایی که میگین  گذشتش به من ربطی نداره گذشته شمام همینقد به طرف مقابلتون ربطی نداره یا یه طرفه اس این موضوع 

🌻 فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا 🌻                                               دوت دیریام 🌊😎
نمیدونم اسکایپ چیه ولی اگر خیلی پاک باشه اونا پاک میکنه بعد دو سال... توهینی به همسر شما نکردم بانو ...

زیر و رو کردم دیگه بعد سال ۲۰۱۸ چیزی ننوشته و فعالیتی نداشته

در ۱۳۹۹/۹/۹ یه اتفاق خیلی خوب میفته برام .🤩مشاور تحصیلی و دانش جوی پزشکی هستم.❤😎"هرکاری دوست داری بکن . ساعت ها بشین موزیک گوش بده . ساعت ها فیلم ببین .  ساعت ها فقط بشین یه گوشه . ساعت ها هرکاری دوست داری بکن . میدونی چیه . این دنیا مال توعه . هرکاری دوست داری توش بکن . دنیاتو بازی کن . هر مدل که دوسش داری . به حرف دیگرانم توجه نکن . دیونه ترین ادم دنیا باش که نگران ایندش نیست . زندگی کن . بازی کن زندگی رو . هرکاری دوست داری بکن"

خیلیا از این کارا میکردن ها

به نظرم به روش نیار که روتون به هم باز نشه و چشم پوشی کن

من یکی رو میشناسم قبلا فیلم مستهجن میدید الان ترک کرده و یه ادم دیگه شده...اصلا تو صورت نامحرم نگاه هم نمیکنه

در حال تثبیت وزن😎
نع 

وااااییییی😍لایک ب امضات😍

زیاد خوب بودن ،مثل داشتن یه کروموزوم اضافیه مُنگُل تصور میشی...دوست داشتن بیجا هم همینطور!وضعیت خیلی اسفنا‌ک شده ،از فاصله طبقاتی دیگ خیلی فاصله گرفته 😑شده جرِ طبقاتی