2733
2734

تا چهار سانت بعدش بستریو بی حسی هست 

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یک ماه پیش این زایمانو داشتم 

بی نهایت راضیم

حتما انجام بده

منو تا پنج سانت نگه داشتن ولی هم اتاقیم بیشتر از ۳ سانت باز نشد 

دیگه دکتر که اومده بود به هر دو بی‌ حسی زد

بعد از زدن بی حسی سه چهار ساعت فیکس خوابیدم دهانه رحم خودش باز شد 

اخرشم یکم ورزش کردم رو تخت ، حالت سجده و اینا

ولی لحظه ی زایمان چون باید خودت تلاش کنی هیچ بی حسی نیست

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2731
ینی لحظه تولد درد حس میکنی؟بی حس نیسی؟ 😨

اگر بدون اینکه درد و انقباض داشته باشی  زور بزنی دهانه ی رحم ورم میکنه و بچه بیرون‌ نمیاد

بعضیا بی اختیار زور میزنن همین میشه که یا نیاز به دستگاه میشن برای بیرون کشیدن یا سزارین 

ولی بازم بهت بی حسی دوز پایین میزنن که درد بخیه رو نفهمی

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.