2733
2739
عنوان

دارم میمیرم

385 بازدید | 22 پست

۴ تا بچم همش ابریزش بینی دارن.خودمم قلبم درد داره سابقه جراحی دارم.الانم انگار حالم بده بی حالم فقط

ابریزش بینی برا چیه دو تاشون خیلی وقته دارن چی بدم خوب شن .خوب میشه دوباره بر میگرده

شوهرم قبلا دعوا میکرد سرما بخورید حالا کرونا اومده میگه کرونا گرفتید

خدا نکنه دختر ایشالا که چیزی نیست

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه ابریزش بینی بیشترش اول صبح که الرژی فصلی اومده

بعد الان انفولانزا اومده که تقریبا شبیه کروناست

سعی کن مایعات و دم نوش و اب میوه طبیعی بهورین تونستی یه دکتر عمونی بر و برات دارو تقویتی بنویسه

حساسیته دختر منم همینطور بود بردمش آزمایش دکتر بهش دارو داد خوب شد

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚
2738
لوراتادین ابریزش قطع میکنه

نه نبایدبخورن تاعلایم دیگشون مشخص بشه.الان هواسردشده یکم شایدسرماخوردن کرونامعمولا آبریزش بینی ندارا

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!

منم سومین روزه عطسه و سوزش گلو دارم یکمم بدنم درد داره نمیدونم یرم دکتر نرم چیکار کنم چی مصرف کنم همش میگم سرماخوردگی باشه که خوبه کرونا نباشه ریه هام درگیر بشنو من نفهمم

در پی آن نگاه های بلند، حسرتی ماند و آه ه ه های بلند
چجوریه میشه بگی گلم?

من مامان و همسرم دیابتی هستن اونا بدنشون خیلی ضعیفه و زود سرما میخورن تو مراکز فروش طب اسلامی البته از جاهای مطمئن بگید داروی امام کاظم میخوام هم زمستانه داره هم تابستانه البته طعمش خیلی بده میتونی بریزی تو کپسول شب موقع خواب بخوری با یه لیوان آب و بعدش دیگه چیزی نخوری اگه مریض بودی سه روز پشت سر هم بخور اگه خیلی وخیم شب موقع خواب صبحم ناشتا بعد یکی دوساعت صبحانه عالیه ما همیشه توخونمون داریم 

حساسیت منم همسنجوری ام چند روز سرفه ام اضافه شده

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚
2706