2733
2739
عنوان

جلوگیری

140 بازدید | 6 پست

سلام خانوما خوبین.من 2ماه پیش آمپول جلوگیری (3ماهه)زدم. از زمانی که زدم یه سری اتفاقا برام افتاده میخواستم ببینم طبیعیه؟مثلا شیرم خشک شد و حدود 10روز لک بینی داشتم بعد هر روز صبح که از خواب بیدار میشم و شب وقت خواب سردرد و چشم درد دارم. حالت تهوع دارم دائما.البته سر درد و حالت تهوع رو حدودا 1هفته اینا هست گرفتم.سرگیجه دارم گاهی.بدنم شل شده همش میخوام بخوابم.سرم سنگین شده انگار یه وزنه روی سرم بستن. آقا خلاصه بگم مثه دوران بارداری شدم😐😐😐😐انگار باردارم.همه حالتاشو دارم. امروزم به خونریزی افتادم دوباره. اینا طبیعیه!؟ به پایگاه سلامت گفتم میگه طبیعیه!

وااااا چرا رفتی آمپول زدی   هزار تا عوارض داره  خب طبیعی جلوگیری میکردی

شوهرم جلوگیری نمیکنه ابجی منم به قرص ال دی و اورژانس عادت ندارم بهم نمیسازه دیگه گفتم امپول راحتم میکنه که ... کلی دارم دردسر میکشم بخاطرش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرم جلوگیری نمیکنه ابجی منم به قرص ال دی و اورژانس عادت ندارم بهم نمیسازه دیگه گفتم امپول راحتم می ...

کاندوم 

یعنی چی جلوگیری نمیکنه 

اگه امضامو دیدی واسم دعا کن به حاجتم برسم یه صلوات واسم بفرست❤😘😍
2731