2737
2734
عنوان

خسته از درس 😌💙

127 بازدید | 12 پست

بچها من دیگ توان دوباره کنکور دادن و ندارم میگم بزم دورهای کمک پرستاری و در کنارش پیام نور ثبت نام کنم 

میترسم بمونم پشت و باز هیچی قبول نشم 

شما نظرتون چیه ‌.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم کنکور قبول نمیشم حال دوباره خوندنم ندارم حالم از هرچ کتابه بهم میخوره خاستم برم سرکار هم مادرم نداشت میگه سال دیگه بمون اصلا درک نمیکنه حالمو نمیفهمه ک سخته

بابا دلتنگ دیدنتم😔 ولمون کردی رفتی نگفتی وقتی تو نباشی دخترت خودشو برا کی لوس کنه  نگفتی دخترت بابا میخواد نگفتی پشت وپناه میخواد اخ ک چ دلم یه سفر دورهمی یه غذایی دورهمی یه عکس دورهمی  میخوادگفتن بابا شده حسرتم تمام این روزام 😔😔😔جات توی تک تک لحظات زندگیم خالیه😔چرا با اینکه زنده ای ولی برای من یه مرده ایی😔کجایی 😔ک من ۲۰ سالم یتیمی و بی پدری کشیدم چرا ولمون کردی😔کاش خدا حرفامو بهت برسونه کاش خدا یه تلنگر بهت بزنه و یادت بیا منم هستم😔💔💔💔💔
2731
منم کنکور قبول نمیشم حال دوباره خوندنم ندارم حالم از هرچ کتابه بهم میخوره خاستم برم سرکار هم مادرم ن ...

ولی مگه میتونی بمونی...من می دونم بمونم دیگ نمیکشم بخونم ‌‌‌واسه همین میخام برم کمک پرستازی

[QUOTE=155033619]دوره های کمک پرستاری چطوره؟با دیپلم میشه رفت؟بعد سر کارم میری؟[

۸ ماهه ‌‌.هفته ای یک روز باید بری آموزش ببینی . ‌‌‌بعدش ام بیمارستان سریع جذبت میکنه...آره با دیپلمم میشه

2738
پیام نور ارزش داره شهریه بدم برم؟؟؟کار نیس انگار واسه رشته های پیام نور:/

زیاد از اونا اطلاعی ندارم ولی دوستای خودم بی اراده موندن پشت کنکور واقعا اذیت شدن اگ میخوای بمونی باید حسابی تلاش کنی برا یه رشته خوب

🌸خدایا خودت فردامونو بساز تو بسازی قشنگتره🌈
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز