2733
2734
عنوان

خسته از درس 😌💙

127 بازدید | 12 پست

بچها من دیگ توان دوباره کنکور دادن و ندارم میگم بزم دورهای کمک پرستاری و در کنارش پیام نور ثبت نام کنم 

میترسم بمونم پشت و باز هیچی قبول نشم 

شما نظرتون چیه ‌.....

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

منم کنکور قبول نمیشم حال دوباره خوندنم ندارم حالم از هرچ کتابه بهم میخوره خاستم برم سرکار هم مادرم نداشت میگه سال دیگه بمون اصلا درک نمیکنه حالمو نمیفهمه ک سخته

بابا دلتنگ دیدنتم😔 ولمون کردی رفتی نگفتی وقتی تو نباشی دخترت خودشو برا کی لوس کنه  نگفتی دخترت بابا میخواد نگفتی پشت وپناه میخواد اخ ک چ دلم یه سفر دورهمی یه غذایی دورهمی یه عکس دورهمی  میخوادگفتن بابا شده حسرتم تمام این روزام 😔😔😔جات توی تک تک لحظات زندگیم خالیه😔چرا با اینکه زنده ای ولی برای من یه مرده ایی😔کجایی 😔ک من ۲۰ سالم یتیمی و بی پدری کشیدم چرا ولمون کردی😔کاش خدا حرفامو بهت برسونه کاش خدا یه تلنگر بهت بزنه و یادت بیا منم هستم😔💔💔💔💔
2742
منم کنکور قبول نمیشم حال دوباره خوندنم ندارم حالم از هرچ کتابه بهم میخوره خاستم برم سرکار هم مادرم ن ...

ولی مگه میتونی بمونی...من می دونم بمونم دیگ نمیکشم بخونم ‌‌‌واسه همین میخام برم کمک پرستازی

[QUOTE=155033619]دوره های کمک پرستاری چطوره؟با دیپلم میشه رفت؟بعد سر کارم میری؟[

۸ ماهه ‌‌.هفته ای یک روز باید بری آموزش ببینی . ‌‌‌بعدش ام بیمارستان سریع جذبت میکنه...آره با دیپلمم میشه

2738
پیام نور ارزش داره شهریه بدم برم؟؟؟کار نیس انگار واسه رشته های پیام نور:/

زیاد از اونا اطلاعی ندارم ولی دوستای خودم بی اراده موندن پشت کنکور واقعا اذیت شدن اگ میخوای بمونی باید حسابی تلاش کنی برا یه رشته خوب

🌸خدایا خودت فردامونو بساز تو بسازی قشنگتره🌈