2737
2734
عنوان

شوهرم پیش دخترم میخوابه

| مشاهده متن کامل بحث + 4429 بازدید | 95 پست
وااا چه ربطی داره استغراالله مگه ماوراطبیعی دارن اماکه ماچیزی نگیم خودشون بفهمن

این نظر منه...در اصلِ روانشناسی و فلسفی هم میگن زن نازِ و مرد نیاز! قشنگیش به همینه که مرد من همونطور که حامی من هست نیازهای عاطفیمو درک کنه.

درسته گاهی شیطنت های زنونه هم خوب و کارسازه ولی بیش انداره هم که باشه مرد عادت میکنه و فکر میکنه چه خبره!

من قبلا ها بهش گفتم که من مثل پیشی عاشق نوازش و لمس شدنم...خودمم چیزی کم نمیذارم براش..ولی دوست ندارم همش نیازهای عاطفی و جنسی رو بهش یادآوری کنم

غرورم نمیذاره اصرار کنم پیش من بخواب ولی گفتم

منم ازوقتی ذخترم بدنیااومد شوهرم دیگه پیش دخترم میخابیدمنم هیچی نگفتم بالاخره صبرم سراومدیبارک خابیده بودن رفتم دخترموبرداشتم جاواکردم براخودم خودم وسط خاییدم دخترمم بغل کردم میگه بزارپیشم باشه نمیزارم میگم فقط من

9/9/99بهترین اتفاق زندگیم خاهدافتادمن شک ندارم ❤❤❤❤❤
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

این نظر منه...در اصلِ روانشناسی و فلسفی هم میگن زن نازِ و مرد نیاز! قشنگیش به همینه که مرد من همونطو ...

من که خسته شدم بس که گفتم

و هیچ فرقی هم نمیکنه بگم نگم

ممنونم بله سخته ولی نه شرایط طلاق دارم و نه این آدم درست میشه تمرین میکنم که بپذیرم و بی خیال باشم ...

سعی کن ذهنت رو روی یه هدف متمرکز کنی روزی که بتونی ازادبشی با فرزندت دختر تا 9 سالگی حضانتش با پدر

2728

سلام این یه برنامه هست مخصوص بچه داری وبارداری.من عضوم به نظرم خیلی خوبه خاستم به شماهم معرفی کنم

واسه هر باردار وبچه داری لازمه واقعا

از رولینک اگه خاستین میتونین نصب کنید

https://gahvare.net/i/5b0e5c6a1b49e