2752
2734
عنوان

شوهرم پیش دخترم میخوابه

| مشاهده متن کامل بحث + 4443 بازدید | 95 پست
خواسته ای که آدم به زبون بیاره به نظرم دیگه بی ارزشه☹ خودشون باید بفهمن دیگه

وااا چه ربطی داره استغراالله مگه ماوراطبیعی دارن اماکه ماچیزی نگیم خودشون بفهمن

دختری 🥰ازفصل زمستان 🧊امابادلی♥️ بهاری🌹متاهل،آشناهاصدام میکنن مسکنه مهربون🤪عاشق همسروخانوادم♥️یک عددتپلی باانگیزه هستم😎برای خوشبختی من وخانوادم اگه دوست داشتی یک صلوات بفرست.یک نصیحت بزرگ دوستاتوبه خودت نزدیک نگه داردشمناتو نزدیکتر.مطمئن باش خدای مهربون همیشه حواسش بهت هست فقط گذاشته موقعش یه حال حسابی به زندگیت بده پس همیشه امیدت به اون بالاسری باشه که ارحمن راحمینه🤩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وااا چه ربطی داره استغراالله مگه ماوراطبیعی دارن اماکه ماچیزی نگیم خودشون بفهمن

ربطی به ماورالطبیعه نداره یه سری نیاز اساسی هیست که هر مردی باید بدونه از روی دوست داشتن انجامش بده! 

حلالم کنید و خدانگهدار   
2731
فکرکنم 5 سالش😂 البته تا اون موقع وسطمون نمیخوابید کنارمون بود.... ولی از اون موقع دیگه کلا جدا شد

آخی خدا حفظش کنه دختر منم حس می کنم یه سال دیگه آماده باشه ان شا الله الان 4/5 هست

حلالم کنید و خدانگهدار   
ای جانم چ فسقلی حاضرجوابی خدا حفظش کنه😍

قربونت برم

اره یه بلاییه

خواستم واسش کیف از ایناییکه چرخ دارن بخرم

گفت آب میخوام

آب بخرین

گفتم یا آب یا کیف

فورا گفت آب میخوام بذارم توی کیفم😅😅😅😧😧

عمرا شوهرم نمیذاره شورشو درآورده دیگه 

چهروببرروتخت بگوبچه یرخوارب مادرش بیشترنیازداره اونم مجبورمیشه میادشب بعدشم بگوقضیه ملائکه روک دوستان گفتن بزاربغل دست خودت  

بله تغییر نمیکنه و تلخه ولی پذیرفتم 

متاسفم

خیلی صریح گفتم اما واقعا راه چاره رو گفتم

جنگیدن و تلاش برای کار بیهوده فقط باعث تحلیل رفتن شما میشه تحمل این شرایط سخت امیدوارم گشایشی در کارتون ایجادبشه

متاسفم خیلی صریح گفتم اما واقعا راه چاره رو گفتم جنگیدن و تلاش برای کار بیهوده فقط باعث تحلیل رفتن ...

ممنونم

بله سخته ولی نه شرایط طلاق دارم و نه این آدم درست میشه

تمرین میکنم که بپذیرم و بی خیال باشم 

همین

2706