2737
2739
یکی از دوستای شوهرم ۲ تا دختر داره خیلی پسر دوست داره رفت اصفهان رویان ۴۵ ملیون هزینه کرد ولی بدون خ ...

اعظم جون تو جای من بودی اینکارو میکردی؟چون همسرمم تعداد اسپرمش کمه؟ یا طبیعی اقدام میکردی؟ البته فعلا از لحاظ مالی شرایط نداریم

❤❤اقاجان ممنونم ❤❤سبحان الله الهی شکر❤❤❤
اعظم جون تو جای من بودی اینکارو میکردی؟چون همسرمم تعداد اسپرمش کمه؟ یا طبیعی اقدام میکردی؟ البته فعل ...

اون روز جواب دادم ولی سایت خراب بود پیامم ارسال نشد... ب نظرم اول خودتون حسابی تقویت کنین اگ دیدی شوهرت ضعیف بعد فکر ای وی اف باش چون خیلی دردسر هم داره مرحله دارو دادن و تخمک کشی وحشتناک عوارض داره هزینه هم ک واویلاس  ۵۰ ملیون باید بزاری کنار برا بچه دوم ب نظرم نیاز نیست من اگ بچه سومم بود میرفتم دنبالش بچه دوم نه حقیقتا  خودم شانسم امتهان میکردم ی نذر و نیاز هم میگردم انشالله خدا کمک میگنه جواب میگیری

بی دردا خوابیدن نامردا خوابیدن اما تو بیداری خوزستان خوزستان خوزستان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون روز جواب دادم ولی سایت خراب بود پیامم ارسال نشد... ب نظرم اول خودتون حسابی تقویت کنین اگ دیدی شو ...

مرسی عزیزدلم ممنونم. اگه مثلا دوباره تعداد وتحرکش کم بود بفکر باشم یا با همون 

شرایطم اقدام کنم ؟

مرسی عزیزدلم ممنونم. اگه مثلا دوباره تعداد وتحرکش کم بود بفکر باشم یا با همون  شرایطم اقدام کن ...

ن صبر کن تا بهتر بشه حتما اون موقع دکتر برو ک دارو بده ک تاثیر داشته باشه مولتی و همین داروهای گیاهی هم خوبه ولی مردها خیلی بد عنقن سخت ب خورد شون بدی .. باید خودش هم پیگیر باشه 😁

2731
ن صبر کن تا بهتر بشه حتما اون موقع دکتر برو ک دارو بده ک تاثیر داشته باشه مولتی و همین داروهای گیاهی ...

اخه این سری خیلی خورد بنده خدا ورعایت کرد بعیده دیگه قانع بشه از جینسینگ وعسل مغزیجات بگیر تا چیزای دیگه الان ک میترسم در این مورد باهاش حرف بزنم واقعا 🙈

اخه این سری خیلی خورد بنده خدا ورعایت کرد بعیده دیگه قانع بشه از جینسینگ وعسل مغزیجات بگیر تا چیزای ...

باید دارو از دکتر بگیره یکم زمان میبره ولی خیلی تاثیر داره 

باید دارو از دکتر بگیره یکم زمان میبره ولی خیلی تاثیر داره 

گرفت عزیزم این سری ال کارتیتین اوابوست وچند تا تقویتی دیگه. بعد عملش کلی دارو خورد تا باردار شدم البته خودمم عکس رنگی رفتم

گرفت عزیزم این سری ال کارتیتین اوابوست وچند تا تقویتی دیگه. بعد عملش کلی دارو خورد تا باردار شدم الب ...

باید زمان میدادی چون ب مرور اثر می داره از ۶ ۷ ماه قبل دارو ک بخوره ب مرور بهتر میشه...شوهرم ۱ سال خورد تا افتاد رو قلتک

2740
باید زمان میدادی چون ب مرور اثر می داره از ۶ ۷ ماه قبل دارو ک بخوره ب مرور بهتر میشه...شوهرم ۱ سال خ ...

ما اول خورد خیلی بد شد .بعد عمل شد همسرم 7ماه بعدش باردار شدم.تواین ۷ ماه هم کامل دارو استفاده کرد.یعنی جا داره بهتر بشه. اعظم جون بنظرت وضعیتش بهتر میشه چون الان ک دیگه دارم نمیخوره. منطورم بدون دارو هست؟

ما اول خورد خیلی بد شد .بعد عمل شد همسرم 7ماه بعدش باردار شدم.تواین ۷ ماه هم کامل دارو استفاده کرد.ی ...

بدون دارو خیلی افت میکنه  دارو هم ک میخوره نباید قطع کنه   باید ادامه بده تا بهتر بشه... بستگی داره دارو هم چی خورده باشه دوز ش چقد بود ممکنه دکتر وارو بیشتری بنویسه ک ازمایشش بهتر بشه

بدون دارو خیلی افت میکنه  دارو هم ک میخوره نباید قطع کنه   باید ادامه بده تا بهتر بشه... ب ...

یعنی از الان باید بخوره اخه اول همه اسپرماش کلاس دی بودن وفقط دومیلیون داشت بعد عمل ۷ماه بعدش با داروی طب سنتی وداروهای دکتر شد ۶ میلیون.یعنی الانم باید بره دکتر؟

یعنی از الان باید بخوره اخه اول همه اسپرماش کلاس دی بودن وفقط دومیلیون داشت بعد عمل ۷ماه بعدش با دار ...

ن الان ن  زود بزار ۱ سال قبل اینکه میخوای اقدام بری فعلا زوده ...خودت هم بزار یکم بگذره طبع رحمت عوض بشه حسابی خودت تقویت کنی بعد دخترت ک ۱ ساله شد دیگه ب امید خدا شروع کن دنبال درمان ک ۱ سال بعدش برا اقدام بری

ن الان ن  زود بزار ۱ سال قبل اینکه میخوای اقدام بری فعلا زوده ...خودت هم بزار یکم بگذره طبع رحم ...

من امیدخدا قسمت باشه میخوام یکسالو نیم ک شد برای دومی اقدام کنم .یعنی هروقت خواستم اقدام کنم از یه سال قبلش؟ راستی اعظم جون بنطرت داروی گیاهی خوب جواب میده یا شیمیایی ک دکترا میدن؟

من امیدخدا قسمت باشه میخوام یکسالو نیم ک شد برای دومی اقدام کنم .یعنی هروقت خواستم اقدام کنم از یه س ...

گیاهی خیلی زمان میبره تا اثر کنه دارو دکتر ها زودتر...میگم ۱ یال چون میخوام معطل نشی چون هربار ک دارو میده باید ۳ ماه بعد ازمایش بده زمان میبره تا نتیجه قطعی ۱ سال دیگه انشالله همه چیز درست میشه

گیاهی خیلی زمان میبره تا اثر کنه دارو دکتر ها زودتر...میگم ۱ یال چون میخوام معطل نشی چون هربار ک دار ...

ممنونم.عزیزم بنظرت برای جنسیت دکتر برم یا از این طب سنتیا؟ 

2706