2733
2734
سلام عزیزم خوبی؟ این جواب آزمایشمه 

سلام عزیزم خوبی؟؟ ممنون 😘😘

خدا رو شکر  دفع پروتین عددش خیلی خوبه زیر ۱۵۰ طبیعی تازه تو بارداری تا ۳۰۰ هم طبیعی  

بی دردا خوابیدن نامردا خوابیدن اما تو بیداری خوزستان خوزستان خوزستان
سلام عزیزم خوبی؟؟ ممنون 😘😘 خدا رو شکر  دفع پروتین عددش خیلی خوبه زیر ۱۵۰ طبیعی تازه تو باردا ...

شکر گلم .ممنونم ازت خیلی زحمتت میدم حلال کن.راستی اعظم جون رودهام بازیر دلم حس سنگینی میکنم وادیت میشم ۳۳ هفته ام چکار کنم ک زود زایمان نکنم امپول وشیافم استفاده میکنم؟

❤❤اقاجان ممنونم ❤❤سبحان الله الهی شکر❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شکر گلم .ممنونم ازت خیلی زحمتت میدم حلال کن.راستی اعظم جون رودهام بازیر دلم حس سنگینی میکنم وادیت می ...

به سلامتی عزیزم دیگه چیزی هم نمونده تا به دنیا بیاد😍😍😍حس سنگینی ک طبیعی  درد لگن و کشیدگی عضلات شکم و یکم کمردرد طبیعی  ولی برا اینکه زایمان زودرس نکنی اگ دردت زیاد امپول بزن اگ‌خفیف شیاف استفاده کن ولی هیچی بهتر از استراحت نیست انشالله  ۷ ۶ هفته دیگه ب سلامتی ب دنیا میاد راحت میشی 

به سلامتی عزیزم دیگه چیزی هم نمونده تا به دنیا بیاد😍😍😍حس سنگینی ک طبیعی  درد لگن و کشیدگی عض ...

سلامت باشی مرسی عزیزم درد پریودی هم دارم گه گاهی.  امپول هفته ای میزنم وشبی یه شیافم استفاده میکنم بازم اینا هست نگرانم امروزم حرکتش خیلی کم شده .کارامو میکنم لا ب لاش استراحتم دارم 

2728
سلامت باشی مرسی عزیزم درد پریودی هم دارم گه گاهی.  امپول هفته ای میزنم وشبی یه شیافم استفاده می ...

خوب پس خوبه با امپول حالا حالاها خبری نیست این درد خفیف هم طبیعی شکمت داره جا باز میکنه لگن باز میشه سر بچه میاد پایین ولی زیاد خودت خسته نکن بیشتر ی ربع سر پا نوایس تند تند استراحت کن ک انشالله به خوبی بگذره مخصوصا ک الان داره وزن میگیره موقع حساسی..‌ نگران نباش تا ۳۸ هفته اتفاقی نمیفته  ۱ هفته بعد قطع امپول درد و انقباضات خیلی شدید میشه  دکتر نگفت تا کی امپول بزنی؟؟ من ۳۶ هفته زدم ۳۷ هفته ک تموم شد دردم شلوغ شد شیاف میزدم خیلی انقباض داشتم ب نظرم تا ۳۷ بزن ک اگ ۳۸ هفته هم درد گرفتی موقع خوبی باشه

خوب پس خوبه با امپول حالا حالاها خبری نیست این درد خفیف هم طبیعی شکمت داره جا باز میکنه لگن باز میشه ...

دکتر گفت تا ۳۵ هفته بزن ک میافته تو ۳۴ هفته و۴ روزم وهمزمان گفت شیاف و امپولو قطع کن اما راستش میترسم میگم تا ۳۶ هفته و۴ روز بزنم یعنی دوتا دیگه ام .موندم چ کنم.ازطرفی یه دکتر دیگه بهم گفت اهنت خیلی پایینه ازمایشبده اگه تو همین رنج بود قرص اهنتو بکن روز سه تا الان موندم.راستی اعظم جون برا ازمایش ادرار برا چک کردن عفونت ادراری باید ناشتا باشی؟

دکتر گفت تا ۳۵ هفته بزن ک میافته تو ۳۴ هفته و۴ روزم وهمزمان گفت شیاف و امپولو قطع کن اما راستش میترس ...

ب نظرم ادامه بده یا ب دکترت بگو ک درد داری ک خودش برات بنویسه چون‌ممکن انقباض بگیری زودتر ب دنیا بیاد .. نخود و عدس گوشت قرمز اجیل زیاد بخور برا کمخونی عالی  ن ازمایش ادرار نمیخواد ناشتا باشی فقط ادرار دومت باید باشه ... ولی زیادی اب نخور ک رقیق بشه

ب نظرم ادامه بده یا ب دکترت بگو ک درد داری ک خودش برات بنویسه چون‌ممکن انقباض بگیری زودتر ب دنیا بیا ...

ن گلم ب دکترم گفتم گفت ن تا دوهفته دیگه ولی خودم ادامه میدم اصلا دلم نمیخواد زود دنیا بیاد غافلگیر بشم .بنظرت تا همون ۳۶ هفته ۴ روز خوبه یا هفته ۳۷ هم بزنم؟ مرسی از راهنمایت ن اب نمیخورم اول صبح معمولا

2740
ن گلم ب دکترم گفتم گفت ن تا دوهفته دیگه ولی خودم ادامه میدم اصلا دلم نمیخواد زود دنیا بیاد غافلگیر ب ...

ب نظرم تا ۳۶ هفته و ۴ روز کافیه  دیگه تا ۳۸ هفته درد نمیگیری ک بعدش هم زایمان کنی طبیعی 

ب نظرم تا ۳۶ هفته و ۴ روز کافیه  دیگه تا ۳۸ هفته درد نمیگیری ک بعدش هم زایمان کنی طبیعی

سلام عزیزم خوبی؟ اعظم جون اینجا داروخانه هارو رفتم پرولوتون نبود  هیدروکسی پروژسترون گرفتم بنظرت اثر داره همینو بزنم ؟ یا حتما پرولوتون بزنم؟

اون ازمایش ادار ساده ک اصلا ملاک نیست من اون ادرار ساده همیشه منفی بود ولی رو علامت هام ک هفتگی افزا ...

سلام اعظم جون خوبی عزیزم؟ ممنونم ک همیشه با حوصله جواب سوالمو دادی ودرکنارم بودی .دخترم دنیا اومدممنون ازت