2733
2734

سلام دوستان ۳ روزه پسرم ختنه کردم .از دیروز ی لایه پوست سفید روی التش بوده فکر کردم داره خوب میشه و پوست میگیره الان ک شستم اون لایه ورم کرده  پف کرده ی جوری شده نمیدونم چیکار کنم طبیعی یا نه تا عصر خوب بود بعد شستن اینجوری شده .

بی دردا خوابیدن نامردا خوابیدن اما تو بیداری خوزستان خوزستان خوزستان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چيشده عزيزم 

نمیدونم عفونت کرده یا نه طفلک بچم خیلی درد کشید میترسم عفونت کرده باشه شربت سفالکسین بهش میدادم امروز قطع کردم عذاب وجدان دارم نکنه بخاطر قطع کردن دارو .دکتر گفت ۳ روز بخوره منم دیگه ندادم 

چند ماهشه؟ پوسته كامل گرفته يا نه 

۳ ماه شه نه قرمز ولی اطرف داشت پوست میگرفت الان شستم وزن کرده و انگار اب جمع شده .تو نت هرچی گشتم هیچی پیدا نکردم شوهرم هم سر کار نمیدونم چیکار کنم تا دیدمش وحشت کردم اخه خوب بود یهو چرا اینجوری شد

ببين تو تاپيك هاي من برو منم دو ماه پيش يا كمتر پسرمو ختنه كردم راهنمايي دوستان رو بخون، ولي يكهفته ...

پماد ک اصلا نداد تو تاپیک ها هم خوندم همه پماد میدن چرا این نداده روش سنتی هم بوده

2738
پسر شما دور التش پوست ننداخت؟؟ورم نکرد؟

والا ورم داشت ولي پوست ننداخت زيرش آب باشه ولي يه تكه قد عدس بغلش يه پوسته سفيد زد سر ده روز غيب شدو خوب شد ، كلا ورم كه داره بلاخره جراحيه 

والا ورم داشت ولي پوست ننداخت زيرش آب باشه ولي يه تكه قد عدس بغلش يه پوسته سفيد زد سر ده روز غيب شدو ...

چقد سخته پسرها واقعا گناه دارن چقد درد کشید الانم میترسم عفونت کنه بدبخت بشم..ممنون از کمکت عزیزم😚😚😚

سلام دوستان ۳ روزه پسرم ختنه کردم .از دیروز ی لایه پوست سفید روی التش بوده فکر کردم داره خوب میشه و ...

سلام اعطم جون خوبی ؟؟

آریا بهتره؟؟

تو تاپیک بانو پیدات نکردم اومدم اینجا

اعظم جون بهم بگو تو عکسایی که برات میفرستم کیت چه رنگی باشه تخمک در حال آزاد شدنه؟؟

و بگو تو ای دو عکس  چه ساعتی تخمک آزاد شده؟؟

ممنون

2706