2733
2734

بچه ها من از خواص بیشمارش که حتی امام رضا ع و بقیه امامان گفتن اشنام ولی نمیدونم چجوری بخورم یکی میگه پودرش کنی سمی میشه یکی میگه سالمش سمیه چجوریه و ترکیبش با عسل چجوریه تروخدا اگه بلدین بگین براتون ایه الکرسی میخونم مرسی 

هیچوقت وسط خوشحالیات سر تو بالا بردی بگی خدایا شکرت😊اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..خدایا صلاح کار منو بهتر میدونی پس راضیم به رضای تو خدایا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای امضات اره وسط خوشحالیم سرم و بالا بردم و گفتم خدایا شکرت از بعدش به بیماری افتادم که از جونم نمیره بیرون‌

اینقدر خیره میشدند به لحظه های خوش زندگیم اینک خاطره های خوش گذشته عذابم میدهد ولی منکه به شوری چشم اعتقادی نداشتم😔........دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ.........نی نی سایت و کاربرای نی نی سایت به من یاد دادند که اینجا نه می تونم درد دلم را بگم مورد تحکم قرار میگیرم نه میتونم در مورد مشکلات زندگیم بگم مورد قضاوت دیگران قرار میگیرم نه میتونم از خوشی های زندگیم بگم مورد خوشبحالت و حسودی دیگران قرار میگیرم و نه می تونم از مشکلات دنیایی بگم چون قطع کاربری میشم پس بنابراین سکوت میکنم.
2731

بايد آسياب بشه و بلافاصله با عسل مخلوط بشه تا اكسيد و سمي نشه

ا هفته هم بيشتر نبايد نگه داشته بشه

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
من صبحونه با پنیر لیقوان میخوردم میتونی صبحونه با عسل هم بخوری

درسته میخوردی

هیچوقت وسط خوشحالیات سر تو بالا بردی بگی خدایا شکرت😊اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..خدایا صلاح کار منو بهتر میدونی پس راضیم به رضای تو خدایا
2740
با عسل قاطی کنین و بجوید کوبیده اش سمی هست

بجوییم مطمعنی 

آسیاب کن بلافاصله با عسل قاطیش کن یه قاشق صبا یه قاشق شبا آبجیم بااین روش حامله شد 

اره مرسی میگن خیلی خوبه واسه همه چی.. منم اندازه همون روزم اسیاب میکنم مجبور نیستم بزارم بمونه

ما روی شیریرنج و فرنی هم میریزیم میخوریم، خوشمزه ست

سالمشو