2737
2739
عنوان

متخصص مغز و اعصاب خوب تو تهران میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 300282 بازدید | 202 پست
دکتر یاراحمدی فوق تخصص صرع هستند خیلی دکتر عالی و خوبی هستند و من که راضی هستم از ایشون 

دکتر علیرضا یاراحمدی؟ اره خیلی کارشون خوبه من دو ساله می شنامشون واااقعا دکتر با وجدان و با تجربه ایه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من رفتم پیش این دکتر البته به عنوان همراه اتفاقا خیلی مهربون بودند چون راهمون دور بود بین مریض رفتیم ...

شماره و ادرسی از دکتر یار احمدی دارید بگید دوستان؟ پدر شوهرم آلزایمر گرفته میخوایم ببریم پیشش

2728

دکتر یار احمدی که کارش حرق نداره واقعاا.. خیلی هم معروفه اتفاقا زیاد تو برنامه های تلوزیوئنی میاد صحبت می کنه.. من خودم ک تو همین برنامه ها دیدمش و دیگه اسمشو تو گول سرچ زدم و  ادرسشو پیدا کردم رفتم پیشش .. فوق العاده سرش شلوغه از بس ک خوبه

دکتر علیرضا یاراحمدی خیلی کارشون درسته واقعا تو این زمینه، به نظرم حتما برید پیششون.  مطب ...

من اسمشونو خیلی شنیدم، حتی چند بار  هم  تو تلویزیون دیدمشون ، چجوری وقت میدن؟ به نظرم  دکتر  خوبیه 

2740
دکتر علیرضا یاراحمدی خیلی کارشون درسته واقعا تو این زمینه، به نظرم حتما برید پیششون.  مطب ...

عزیزم منم دکتر یاراحمدی را میشناسم واقعا دکتر خوبیه . شوهر خواهر من اختلال خواب داشت و با معرفی یکی از دوستاش رفت پیش ایشون و خداروشکر الان خوب شده واقعا خدا خیرش بده خیلی دکتر خوبیه

دوستان عزیزم کلینیک مغز و اعصاب و روان سایکوک (دکتر علی کربلایی) توی زعفرانیه رو بهتون پیشنهاد میکنم واسه بیماری های مغز و اعصاب و اعصاب و روان. چون هم متخصص مغز و اعصاب داره و هم اعصاب رو روان که با هم کار میکنن. چون خیلی وقت ها ما نمیدونیم مشکلمون دقیقا مرتبط با کدوم تخصص میشه. اونجا خوبیش اینه تیمشون کامل هست و به مشکل کامل بررسی میشه. متخصص طب سنتی هم دارن که من خودم واسه درمان کمردرم از طب سوزنی استفاده کردم و راضی بودم.

۰۹۰۲۲۳۲۲۶۲۶

میتونین پیج اینستاگرام آقای دکتر کربلایی رو هم دنبال کنین خیلی مطالب مفیدی داره.  psykook

یکی از آشناهای ما کوژپشت بود خیلی دنبال دکتر خوب گشتن واسه اینکه عملش کنن. رفتن پیش دکتر رضا سنجری عملش کرد. واقعا دکتر خوبیه. خیلی ماهره تو کارش عملاشو تو اینستاگرامش گذاشته https://www.instagram.com/dr_reza_sanjari/

دکتر حسام عبدالحسین پور  بهترین جراح مغز و اعصابی که میشه تو تهران پیدا کرد . من ۲ سال با درد شدید دیسک دنبال دکتر بودم ، پیش اکثر دکترای معروف تهران ویزیت شدم ولی کسی نمیتونست تشخیص درست بده و حتی ۳ بار هم رفتم اتاق عمل ، با لیزر و ازن و ...  ولی بدترم شدم . اما خدا خیرش بده دکتر عبدالحسین پور رو که هم وجدان داره و هم خیلی حرفه ایه و هم پول دوست نیست. عمل باز کردم ولی فرداش مرخص شدم و از همون روز راه رفتم ، نه دردی نه هیچی ، جای بخیه هم فقط ۲ سانته.  شک نکنین .مطبش خیابان مطهری میر عماده و توی بیمارستان مهراد عمل میکنه ۸۸۷۴۷۵۷۵  و ۰۹۱۲۶۷۸۴۷۵۲

سلام دوستای عزیزم کسی دکتر مغزو اعصاب خوب واسه سرع و تشنج سراغ داره که تاپ باشه مسئله مالی هم نداره ...

عزیزم من دکتر ارتیاعی را میشناسم ایشون جراح هستند و کارشون خیلی خوبه، دایی من برای صرع که داشت رفت پیش ایشون و با درمان های ایشون تونست خوب بشه و الان خداروشکر مشکلی نداره . به نظر من برای صرع و تشنج پیش هر کسی نرو چون نمی توننن درمان کنن و الکی باید دارو بخوری فقط. ولی دکتر ارتیاعی تشنج رو با جراحی درمان می کنه و خداروشکر کارشون بلده میتونی بری سایتش فیلم های که از درمان هاش گذاشته ببینی که چه کار کرده و خوب کرده مریضی ها رو