2737
2739
عنوان

سحر جادو طلسم

4365 بازدید | 44 پست

سلام زن صاحب خونه مادر شوهرم دعا کنه طبقه بالای خونه مادر شوهرم زندگی می‌کنه امروز واسه من سرکتاب فال نمی‌دونم همچین چیزی گرفت گفت که رفتی قبرستون نشستی رو طلسمی که واسه کسی درس کردن خاک شده بود که دیوونش کنن برگشته به تو باید یه تومن بدی بدم به یه هندی طلسمتو باطل کنه.گفت اگه باطل نشه سر یکسال کارت ب تیمارستان میکشه و جنون بهت دست میده و بچه هاتو به قصد کشت میزنی حالتاتم ایناست که پاهات بی حسه و همش خوابی پرخاشگر شدی و سردرد و سرگیجه که واقعا من تمام این علائمو دارم چیکار کنم ب نظرتون از یه طرف میگم نکنه راست باشه از طرف دیگه هم میگم خرافاته

همیشه توی قلبت یاد منو نگه دار...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من معتقدم به سحر و جادو واقعیت داره

محله ما یک رفتگر دارد،صبح که با ماشین از درب خانه خارج می شوم سلامی گرم میکندو من هم از ماشین پیاده می شوم و دستی محترمانه به او می دهم ،حال و احوال را می پرسد و مشغول کارش می شود....همسایهطبقه زیرین ما نیز دکتر جراح است ،گاهی اوقات که درون آسانسور می بینمش سلامی میکنمو او فقط سرش را تکان می دهد و درب آسانسور باز نشده برای بیرون رفتن خیز می کندبه شخصهاگر روزی برای زنده ماندن نیازمند این دکتر شوم ، جارو زدن سنگ قبرم به دست آن رفتگر ، بشدت لذت بخش تر از طبابت آن دکتر برای ادامه حیاتم است.تحصیلات مطلقا هیچ ربطی به شعور افراد ندارد#کتاب چند کلام ساده
2731

خود دعا کنه زن دومم بچه هاشم یکیشون معتاد و طلاق گرفته برادرشم وضع مالیش افتضاحه.از طرفی خود زنه هم اصلا کار نمیکنه خیلی مشتری داره حتی از شهرهای دور میان میگه چون سردرد خیلی شدید میگیرم اصلا کار نمیکنم منم تو عالم همسایه گری واسم گفت

همیشه توی قلبت یاد منو نگه دار...
2740

از الان بهت تبریک میگم تو یه خرا فاتی هست که حرف های یه زن روت اینقدر تاثیر گذاشته جای اینکارا برو قرآن بخون به خدا توکل کن خدا انشالله یه سال دیگه سالم سلامت تاپیک میدی بیرون و به این موضوع میخندی 

خدا همیشه هوای منو داشته باش