2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام منم امروز رفتم سونو خداروشكر قلبش ميزد پيش دكتر خودم هوز نرفتم انشالله هفته ديگه   جواب ا ...

جواب آزمایش من تو دو روز آماده بود ولی چون به عاشورا تاسوعا و تعطیلات خورد دیر رفتم دکتر

دلم میخواد خودمو یه جایی بزارمو برگردم ببینمدیگه نیستم
2742
خانوما از صبحه که پاشدم سرم سنگینه ممکنه کرونا گرفته باشم😱😱😱

ن بابا عزیزم واسه بارداری من حالم خیلی بده فقط بالا میارم سفیدی چشام خون میشه اینقدر ک اوق میزنم کی تموم میشه اصلا نمیتونم دیگه 

2740
راستی شما همتون ب خانواده هاتون گفتید ک باردارید ؟

شوهرم اصرار داشت بگیم به مادرشوهرم گفتم به کسی نگو اونو فامیلای خودشو خودی میدونست همون لحظه به همه شون زنگ زد پدر شوهرمم میگه به فامیلای منم بگین دیگه همه میدونن

با مامانم که قهر بودم به زور شوهرم بهش گفتم مثلا اون باهام آشتی کرده ولی دلم هنوز باهاش صاف نشده نمیدونم اون الان به کیا گفته 

به خودم بود تا هفت ماهگی به هیشکی جز پدرمادرا نگیم البته براشون شرط هم کرده بودم ولی شوهرم حمایت نکرد و عالم و آدم با خبر شدن😒

بعد هفت سال عروس خانواده بودن طرف یکبارم دعوتم نکرده خونه اش اینا هی میگن بهشون بگیم اخه چرا؟!!یا فامیلای خودم نمیدونم چرا اونایی که سال تا سال نمیبینمشون باید خبر دار بشن تو خونه ما چه خبره

شوهرم اصرار داشت بگیم به مادرشوهرم گفتم به کسی نگو اونو فامیلای خودشو خودی میدونست همون لحظه به همه ...

آره ب اونجور آدما ک دورن و رفت و آمدی ندارید نگید خیلی بهتره حالا دونستنم مهم نیست تو مراقب خودت باش عزیزم ولی منو شوهرم فعلا ب کسی نگفتیم و به هم قول دادیم ک تا ۶ ماهگی هم ب کسی نگیم اینجوری خیلی بهتره حالا چون کسی هم نمیدونه بارداریمو شوهرم خیلی بیشتر هوامو داره خیلی کمکم میکنه تو کارا من پشت جفتم خونریزی هم داره دکتر گفته نباید کارای سنگین انجام بدی 

آره ب اونجور آدما ک دورن و رفت و آمدی ندارید نگید خیلی بهتره حالا دونستنم مهم نیست تو مراقب خودت باش ...

حتما استراحت کن عزیزم خوب میکنی به کسی نمیگی

بچه ها 

من رفتم سونو گفت جفتت پایینه. شیاف دارم استفاده میکنم و استراحت میکنم

چقد امکان داره بره بالا جفت؟ 

الان ۱۰ هفته و ۵ روزمه

به ذره گر نظر لطف بوتراب کند...به آسمان رود و کار آفتاب کند...
2706