2752
2734
عنوان

رفتیم برا شوهرم گوشی بگیریم گفتم گرونه نمیخواد برگشتیم...

| مشاهده متن کامل بحث + 1368 بازدید | 74 پست

فردا خودت برو بخر بهش بده بگو خودم قبلا گرفته بودم میخواستم سوپرایزت کنم.ندادم بهت ببینم چیکار میکنی

خطاب به بعضیا:جواب دادن به یه سریا توهین کردن به خودمه، اگه جوابتو نمیدم یعنی نمیتونم شعورم رو در حدت پایین بیارم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بدون گوشی بمونه ؟؟؟؟؟؟

خدایی چطوری روت شد بگی نمیخواد....

مردم ایفون میخرن اینجوری نمیگن گرونه

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2731
میدونم اشتباه کردم برای جبرانش چیکار کنم

فردا خودت برو یه مدل بالاتر از اونی که دیدید براش بگیر بگو میخواستم سورپرایزت کنم ، یجوری جمعش کن 

اون دیگه به چه امیدی برا شما خرج کنه بنده خدا

🤍🌱

برو براش بخر کادو کن بهش بده بگو نزاشتم بخری بخاطر این بود که خودم برات خریده بودم میخواستم هدیه بدم بهت

مردم هرگز خوشبختی خود را نمی‌شناسند اما خوشبختی دیگران همیشه جلوی دید آنهاست  به داشته های خود عمیق تر نگاه کنید   
2706