2733
2734
عنوان

میشه هم مهریه گرفت و هم طلاق خواست و ازدواج دوباره کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 795 بازدید | 77 پست
اینو از کجا اوردین قانون من دراوردی؟

ازآشناهایی که طلاق گرفتن😁

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دقیقا یه مورد اینطوری دیدم دادگاه به مرده گفته بود خونه بگیر رفته بود تو یه محله داغون یه اتاق اجاره ...

آره من خودم بهش گفتم در شأن من باید بگیری گفت برو بابا تازگی هم گفته اون خونه رو داغونه رو پس داده رفته تو ی انبار نگهبان شده با ی مرد دیگ اونجا می‌خوابند .خ وضعش خرابه .نمیتونم نفقمو شکایت کنم چون رهام کرده حتی کیفری هم میشه نه ماهه بهش فرصت دادم اهل زندگی بشه نمیاد پریروز زنگ زد گفت ۵تومن لازم دارم داری بدی گفتم من مگ بانکم قبلاً از مامانم میچاپید حالا مستقیم  بخودم گفته .گفتم بذار واست شاید وام بردارم الکی ک شاید بتونم آدرسشو پیداکنم آخه قایم شده نمیتونم کجاست اصلا

تاوقتی که مهریه قسطش تموم نشه طلاق جاری نمیشه که نتیجش تازمان پرداخت مهریه دخترنمیتونه ازدواج کنه ام ...

خب اینجوری به ضرر دختر هست میتونه سالی یه دونه سکه بده یا دتا بعد خوده پسره بره دنبال عشق وحال به صرر دختر تمام میشه

خب مرده مهریه میده ولی طلاق نمیده نه این زن طلاق بگیره ولی نتونه دوباره ازدواج کنه

خب همونو گفتم دیگه

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔
اره ولی این موضوع هم نیست ک تازمان پایان پرداخت مهریه زن نمیتونه ازدواج کنه...بعضیا عقده دارن طلاق ن ...

بعضیها نه اکثرا

الان خواهر شوهر من همسرش نمیخواد طلاق بده. خودش بیرون کرده ولی چون خواهر شوهرم مدرک ندلره نتونست ثابت کنه که خودش قهر نرفته.. همسرشم لج کرده میگه نفقه.مهربه. همه چی میدم ولی طلاق نه...  که ابن نتونه شوهر کنه. میدونه که خواهر شوهرم فقط تو فکر طلاقه. داره اذیت میکنه. ازش نقطه ضعف پیدا کرده

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
آره من خودم بهش گفتم در شأن من باید بگیری گفت برو بابا تازگی هم گفته اون خونه رو داغونه رو پس داده ر ...

صبر داشته باش اینا همه به نفع شما هست بالاخره گیر میوفته مهریه هم تا آخر عمرش ازش بگیر 

وزن اول 70😭وزن فعلی 64 💪 وزن هدف 55 
 خب اینجوری به ضرر دختر هست میتونه سالی یه دونه سکه بده یا دتا بعد خوده پسره بره دنبال عشق وحال ...

سالی یه دونه که نه بستگی به داراییش داره که قسط بندی میکنن بله متاسفانه اونجوری هم میشه که مرد مهریه روقسطی بده وباکسی باشه اما طلاق نده

خب همونو گفتم دیگه

نه عزیزم شما همینو نگفتی گفتی زن و مرد از هم جدا بشن طلاق بگیرن مرد مهریه بده تا اخرین قسط مهریه زن نمیتونه دوباره ازدواج کنه 

عشق کردن یعنی دم سحر صحن انقلاب باشی پا برهنه رو سنگ فرشای حرم راه بری یه نسیم خنک به گونه هات بخوره چادرت رقص قشنگی به خودش بگیره بعد وایسی جلوی گنبد طلا خیره بشی به گنبد انقد زل بزنی و محو گنبد و صحن و سرا بشی که انگار فقط تو تو حرمی دلت اروم بشه یه نفس عمیق بکشی بگی همه وجودم پر از شما شد اقا .السلام علیک یا علی بن موسی الرضا(ع)
نه عزیزم شما همینو نگفتی گفتی زن و مرد از هم جدا بشن طلاق بگیرن مرد مهریه بده تا اخرین قسط مهریه زن ...

گفتم که تا تموم شدن قسط مهریه آقایون طلاق نمیدن

خب اینجوری به ضرر دختر هست میتونه سالی یه دونه سکه بده یا دتا بعد خوده پسره بره دنبال عشق وحال ...

اگر دختر عدم تمکینش ثابت بشه. بله به پسر نامه میدت که میتونه ازدواج کنه ولی فک نمیکنم کسی حاصر به ازدواج با همچین مردی بشه که هنوز همسر قبلی و طلاق نداده بالاخره مشکلات هست. واسه ما به عینه داره اتفاق میافته. 

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
نه عزیزم شما همینو نگفتی گفتی زن و مرد از هم جدا بشن طلاق بگیرن مرد مهریه بده تا اخرین قسط مهریه زن ...

همینو گفتن. خوب اشتباه گفتن حواسشون نبوده

اگر دختر عدم تمکینش ثابت بشه. بله به پسر نامه میدت که میتونه ازدواج کنه ولی فک نمیکنم کسی حاصر ...

نه خواهر راضی میشن وقتی یکی باوجود زن وبچه راضی به رابطه با آقایی میشه توقع دارین وقتی زن وبچه فقط اسمش روی اون آقا هست نشه؟دیدم که میگم

اگر دختر عدم تمکینش ثابت بشه. بله به پسر نامه میدت که میتونه ازدواج کنه ولی فک نمیکنم کسی حاصر ...

چرا من دیدم مرده زن داشته از دادگاه نامه میگیره و دوباره ازدواج میکنه عروسیم میگیره 

عشق کردن یعنی دم سحر صحن انقلاب باشی پا برهنه رو سنگ فرشای حرم راه بری یه نسیم خنک به گونه هات بخوره چادرت رقص قشنگی به خودش بگیره بعد وایسی جلوی گنبد طلا خیره بشی به گنبد انقد زل بزنی و محو گنبد و صحن و سرا بشی که انگار فقط تو تو حرمی دلت اروم بشه یه نفس عمیق بکشی بگی همه وجودم پر از شما شد اقا .السلام علیک یا علی بن موسی الرضا(ع)
2706