2752
2739
عنوان

میشه هم مهریه گرفت و هم طلاق خواست و ازدواج دوباره کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 736 بازدید | 77 پست
همینو گفتن. خوب اشتباه گفتن حواسشون نبوده

والا انگاردادگاهه🤦‍♀️😂😂😂

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔
اره ولی این موضوع هم نیست ک تازمان پایان پرداخت مهریه زن نمیتونه ازدواج کنه...بعضیا عقده دارن طلاق ن ...

آره درسته اما بیشتر مردها متاسفانه جزو این بعضیها هستن

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صبر داشته باش اینا همه به نفع شما هست بالاخره گیر میوفته مهریه هم تا آخر عمرش ازش بگیر 

نمی‌ده گفته میرم بندر عباس گفتم میام دنبالت گفت الکی دیگ واقعنی میرم شهردیگ من مال مشهدم اون ی شهر خ کوچک شمال خانوادشم جوابگو نیستن حتی جرات نکردم زنگ بزن بهشون بگم منو ۹ماهه ول کرده سریع ب سکته و ادا اطوار میزنند ازمن طلبکار میشن .مامانم گفته هیچی نبخش آخرش ک برمیگرده شهرش بخاد بقول خودش دختر۱۸ساله بگیره برو بگیرش.با پولای حق من و پولی کر ازمامانم اوایل تیغ زده گفته میرم دختر ۱۸ساله میگیرم خودش ۳۷سالشه من ۳۳هردومونم‌ازدواج دوممونه ولی سرمو کلاه گذاشت بازیم داد