2733
2734

اگه بورس رو درست نکنن

دلار سی تومن رو رد میکنه

پس مجبورررررن بورس رو درست کنن

کوله بار گناهانم بر دوشم سنگینی میکرد،ندا آمد بر در خانه ام بیا آنقدر در بکوب تا در برویت وا کنم.وقتی بر در خانه اش رسیدم هیچ در بسته ای ندیدم،هر چه بود باز بود.گفتم خدایا بر کدامین در بکوبم؟ ندا آمد: این را گفتم که بیایی،وگرنه من هیچ وقت درهای رحمتم را بروی تو نبسته بودم.کوله بارم بر زمین افتاد و پیشانیم بر خاک...مهربــــان خـــدایم دوســــتت دارمـــــ
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
اگه بورس رو درست نکنن دلار سی تومن رو رد میکنه پس مجبورررررن بورس رو درست کنن

👌

زندگی دقیقا از همونجایی شروع میشه که یه نفر میخنده وخنده ی اون با دیگران فرق داره
عزضه اولیه ها سود میدن یا مثله سهامای دیگه کم ضرر میدن؟

مال من چن تاشون منفی بودن 

زندگی دقیقا از همونجایی شروع میشه که یه نفر میخنده وخنده ی اون با دیگران فرق داره
2740
به شما چه دوست دارن بورسو اینجوری کنن خوب میکنن اصلا😍 امضام🤕

😂😂😂مجبوری مجبوووور 

به شما چه دوست دارن بورسو اینجوری کنن خوب میکنن اصلا😍 امضام🤕

خوب بود   

داشتیم فیلم آدمخوارها رو نگاه میکردیم که من                                                              جیغ کشیدم          بابام گفت نترس دختر گلم اینا ادمخوارن باتو کاری ندارن 
من دارم سود کردن وقتی رفت بالا فکر کنم باید فروخت نباید طمع کرد که ۱۰۰ درصد سود بده

من از یه نفر سیگنال میگرفتم میگفت هر سهمی ۱۰۰ درصد سود داد سیو سود کن😐

هی میگن به دید یکساله به سهاماتون نگاه کنید  اونایی که پول لازمن چی 😶

بورس شاشیدبه من  

داشتیم فیلم آدمخوارها رو نگاه میکردیم که من                                                              جیغ کشیدم          بابام گفت نترس دختر گلم اینا ادمخوارن باتو کاری ندارن 
2706