2737
2739
عنوان

رژیم و لاغری بعد از زایمان

188 بازدید | 26 پست

سلام به مامانا.پسرم سه ماه و نیمشه.میخوام از چابهار ماهگیش رژیم بگیرم و واسه اینکه کم نیاره پسرم این دوماه تا غذا بخوره با شیر خودم کمکی شیر خشک بدم.به نظرتون فکر خوبیه؟ بچه ام اذیت نمیشه؟

صبر کن فعلا

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خودت با شیردهی لاغر میشی  من پوست استخون شده بودم

تا الان وزن کم کردم.۸۵ شده بودم.قبل از بارداری۶۲ بودم.الان ۷۱ هستم بدون رژیم کم کردم.اما کلا شوش و هم دوست نداره.چیزی نمیگه ها.ولی حس میکنم.لباسدهم که نگو.تنم نمیخوره هیچی

2740
خب دوتاش همزمان بده؟

نه من خودم ازهمون اول کمکی بهش دادم چون شیرخودم کم بود وسیرنمیشد ولی شاید شیرخشکو خورد ودیگه شیرخودتو نخورد حیف نیست با دوماه که چیزی نمیشه انشالله بعد دوماه که غذاکمکی میدی شروع میکنی

خوشحالم چون اونیکه دنیامه الان باهامه واین یعنی ته خوشبختی
نه من خودم ازهمون اول کمکی بهش دادم چون شیرخودم کم بود وسیرنمیشد ولی شاید شیرخشکو خورد ودیگه شیرخودت ...

شما چه قدر شیر خشک میدی در طول شبانه روز؟چند بار میدی؟شیر خودت رو چند بار در روز و چند دقیقه میخوره گلم؟

اخه خیلی و زنم بالاست.اذیت میشم.مخصوصا  زانو دردش داغون میکنه.به نظرت با شیر خشک هم زمان با شیر ...

شیر خودتو فعلن بده بچت گنا داره

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵
شما چه قدر شیر خشک میدی در طول شبانه روز؟چند بار میدی؟شیر خودت رو چند بار در روز و چند دقیقه میخوره ...

پسرم 15ماهشه اولا صبحها شیرخودمو میدادروکلا دوبارم شیرخشک شبها سه بار شیرخشک بقیه اشو شیرخودم از رو بسته اش نسبت به ماهش اندازه میکردم پسرمن خیلی بدخوابه تاشیش ماه کلا شبا بیداربودم صبح دوساعت اینا میخوابیدم 

خوشحالم چون اونیکه دنیامه الان باهامه واین یعنی ته خوشبختی
میشه مضراتش رو برم بگی مرسی عزیزم

عزیزم رژیم بگیری شیرت کم میشه

شیر خشک میدی به بچت 

ک ارزش غذاییش قابل مقایسه با شیر مادر نیست

البته بچه خودته هرجور صلاح میدونی انجام بدا

2706