2733
2734
عنوان

رژیم و لاغری بعد از زایمان

| مشاهده متن کامل بحث + 192 بازدید | 26 پست
شما چه قدر شیر خشک میدی در طول شبانه روز؟چند بار میدی؟شیر خودت رو چند بار در روز و چند دقیقه میخوره ...

زمانش دقیق یادم نیست فکرکنم ده دقیقه اینا میخورد الان زود پامیشه فقط خوابیدنی نگه میداره تو دهنش تا خوابش سنگین شه 

خوشحالم چون اونیکه دنیامه الان باهامه واین یعنی ته خوشبختی
عزیزم رژیم بگیری شیرت کم میشه شیر خشک میدی به بچت  ک ارزش غذاییش قابل مقایسه با شیر مادر نیست ...

خب تاجیک زدم مشورت بگیرم دیگه گلم.میخوتم بسنجم ببینم چی کار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

زمانش دقیق یادم نیست فکرکنم ده دقیقه اینا میخورد الان زود پامیشه فقط خوابیدنی نگه میداره تو دهنش تا ...

خدا حفظش کنه گلم.قد و وزنش الان خوبه با وجود شیر خشک؟

خب تاجیک زدم مشورت بگیرم دیگه گلم.میخوتم بسنجم ببینم چی کار کنم

غذاتو گم نکن فقط ورزش کن

وزنت چنده

من ۳ یا ۴ کم‌کنم نرمال میشم

بچه منم ۵ و نیمه

دیگ‌سعی میکنم‌کمتر بیام متاسفانه تعداد کسایی ک کسی نبوده رو ادبشون‌کار کنه زیاد شده....اَگع رو اعصـاب مَ راع بِریع 🚶روعــہ جِنــازَط پیــادع رَوےمیڪنَـم👊✌☺ ....... پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👍😵
2731
خدا حفظش کنه گلم.قد و وزنش الان خوبه با وجود شیر خشک؟

آره شیرخشک تپلترمیکنه بچه رو قدو وزنش همیشه میبردم درمانگاه بیشترازحدنرمالش بود الانم نسبت به همسناش قدبلندتره ماشالله 

غذاتو گم نکن فقط ورزش کن وزنت چنده من ۳ یا ۴ کم‌کنم نرمال میشم بچه منم ۵ و نیمه

من بچه ام سه ماه و نیمشه.باید ده کیلو کم کنم.البته تا الان ۱۴ کیلو کم کردم.وقت نمیکنم ورزش کنم.دوتا بچه و خودمم نیمه شاغل

آره شیرخشک تپلترمیکنه بچه رو قدو وزنش همیشه میبردم درمانگاه بیشترازحدنرمالش بود الانم نسبت به همسناش ...

خدا رو شکر.خدا حفظش کنه.پس کمکی خوردن مشکلی ایجاد نکرد.درسته

خدا رو شکر.خدا حفظش کنه.پس کمکی خوردن مشکلی ایجاد نکرد.درسته

نه چون من شیرم ازاول کمه شیرخشکم اولا آپتامیل میدادم که شیرینیش کمتر از نان هست که ترجیح نده شیرخشکو به شیرخودم بعدا عوض کردم ولی دختر داییم شیرخشک داد بچه اش دیگه سینه شو نگرفت 

نه چون من شیرم ازاول کمه شیرخشکم اولا آپتامیل میدادم که شیرینیش کمتر از نان هست که ترجیح نده شیرخشکو ...

دخترم شیر خشک میخورد اما شیر خودم رو هم خورد تا دو سال تموم.اون رفلاکس داشت باید بهش میدادم شیر خشک رو.حالا نمیدونم این چی کلر کنه اخه شکمو

برای رژیم بعد از زایمان من من خواهرم از خانم سحر معصوم مشاوره لاغری گرفته و خیلی هم داره خوب وزن کم می کنه به صورت آنلاین هم می تونی ازشون
 مشاوره بگیری شمارشم بخوای می تونم بهت بدم