2737
2734
عنوان

لتروزول و متفورمین و آمپول fsh

2552 بازدید | 214 پست

دوستان من بعد ۴ ماه اقدام ناموفق،دکترم این ماه شبی سه تا لتروزول و ۳ تا متفورمین داده روز ۸ پری هم آمپول fsh دوتا....۱۰ پری هم قرار برم سونو کنه...کسی با این داروها نتیجه گرفته؟البته من پری هام کاملا منظم‌بودند...ولی انگار تنبلی خفیفی دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام دلارام منم میرفتم ماه قبل پیش موسی پور ک ب منم اینارو داد پردنزیولون اینام داد روز ۲۰ پریودی فولیکولای ۱۱.۱۲.۱۳.۱۵ داشتم ک گفت از۱۳ پریودیت یک روز درمیان اقدام کن متاسفانه بعد گذشت ۲ روز تاخیر پریود شدم میخام شنبه برم پیشش بگم عکس رنگی بنویسه برم این ماه عکس رنگی ماه بعد هم زدم ای یو ای تونمیخابی چیکارکنم .راستی ب منم گفت تنبلی خفیف داری و شوهرمم تحرک اسپرم سریعش کنه البته دکتر چیزی نگفت ها خودمم چن بار ک ازمایش دادیم بلدم

2740
چنده پریودیته دلارام ؟میخای ای یو ای کنی؟

دوم‌پریود بود رفتم...نه بابا ۷ ماه اقدامم و هیچ مشکلی نیس...تنبلی خفیف که اونم با لتروزول فولیکولهام خیلی خوب میشن...امروز دکتر خودش تعجب کرد...گفت تو با این شرایط خوب باید حامله میشدی....

والا جلسه اول هم ب من گفت تنبلیت خفیف داری فولیکول خوب هم داشتم ۱ سال و نیم اقدامم نشد دکتر این بار ...

همین دکتر موسی پور گفت تنبلی خفیف دارید؟چند وقته تحت درمان ایشون هستید؟

اره والا خودش گفت جلسه اول ک رفتم گفت وضع تخمدانات خوبه .بعد دیگ فولیکول خوب داشتم نگرفت باز رفتم دارو داد اینا بعد گفت تنبلی شدید داری . الانم که ۲۶ پریودیم نمیدونه گرفته یا نه اینبار دوماهه تحت نظرش هستم اگ این ماه نشد دیگه میرم ای یو ای

اره والا خودش گفت جلسه اول ک رفتم گفت وضع تخمدانات خوبه .بعد دیگ فولیکول خوب داشتم نگرفت باز رفتم دا ...

من دبروز تو مطب شنیدم به یکی گفت آی یو آی احتمالش ۲۰ درصد...بنظر من‌صبر کنیدزود برا آی یو آی

فقط لترزول داده امپول نداده؟.مال من اگ این ماه هم نگیره یعنی طبعیی نمیشه باید برم ای یو ای . اره خوب همش ۲۰درصده احتمالش بگیره یانه.ای وی اف که ۳۰تومن هزینشه همش۴۰ درصده ک بگیره یانه همش دست خداس دکترا وسیله هستن