2737
2734
عنوان

لتروزول و متفورمین و آمپول fsh

| مشاهده متن کامل بحث + 2552 بازدید | 214 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم خیلییی ممنون از توضیحاتتون..ایشالا زود بارداربشید...خیلی خوبه که سنتون کمه...من استرس سن دارم. ...

ممنون عزیزم ان شاءالله🙏وهمچنین خودتون 

شما با اون داروهایی که گفتید فولیکول هاتون چه سایزی شدن؟؟چرا نتیجه نگرفتید ؟؟

ممنون عزیزم...ایشالا نی نی تون سلامت باشه

سقط شد که عزیزم ان شاءالله بتونم این ماه باردار بشم وسلامت بیاد بغلم 

شما بچه اولتونه؟؟

چرا نمیرید آی وی اف؟؟عزیزم سن بالای ۳۰سال رو ۶ماه اقدام بی نتیجه میگن باید پیگیری بشه چون سنتون یه کم بالاس واسترس سنتون رو دارید حتما پیگیر باشید وحتما حتما عکس رنگی بنداز اگه شوهرت مشکلی نداره ودرضمن حتما حتما مراکز ناباروری برید چون خیلی بهتر به مشکلتون پی میبرند  

2728

دوست عزیز میشه بگی کدوم شهری؟؟

بگو تا بهت دکتر معرفی کنم 

من اهل شیرازم 

ولی تمام دکترای خوب ومجرب میشناسم اخه گروهی داریم با دوستان هرکدوم از یه شهرن ویه دکتری دارن 

تو برنامه نی نی پلاس 

اگه دوست داشتی از بازار سرچ کن ودانلودش کن برنامه خیلی خوبیه

ممنون عزیزم ان شاءالله🙏وهمچنین خودتون  شما با اون داروهایی که گفتید فولیکول هاتون چه سایزی شد ...

فولیکولهای من‌روز ۱۰ خوب بودن...۱۶،۱۸،۱۷،۲۳....دکتر خودش تعجب کرد...این ماه همسرم رفت آزمایش انگار کم تحرکی خفیف داره...مورفولوژی ۳۲ درصد

فولیکولهای من‌روز ۱۰ خوب بودن...۱۶،۱۸،۱۷،۲۳....دکتر خودش تعجب کرد...این ماه همسرم رفت آزمایش انگار ک ...

خب عزیزم شوهرت رو تقویت کن اقدام کن دوباره اگه خدایی نکرده نشد تا زوده بنظرم بری آی وی اف بهتره 

اخه خدایی نکرده ذخیره ات کم نشه چون این داروها وآمپول ها هرماه چنتا تخمک رو فعال میکنه وقتی بارداری رخ نده انگار ریختیشون دور والکی ذخیره ات هی کم میشه 

یا اینکه خدایی نکرده شوهرتم هی بیشتر ضعیف بشه 

خرنوب وگرده لقاح یا همون گرده نخل هم خیلی خوبه برای شوهرت عسل درجه یک اصل بده بخوره تقویتش کن خوب میشه ان شاءالله که طبیعی باردار بشی 

2738