2733
2734

خیلی ناراحتم عروسی نگیرم ب دلم میمونه😔چی بگم‌راضی شه

من از نسل عروس های ماسک زده ام از همان هایی ک حسرت عروسی شلوغ و بی واهمه ب دلشان مانده... 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

رعایت# کنیم

کرونا#  

https://www.telewebion.com/episode/2573632         لطفا به احترام سرداردلها یک صلوات نثار روحشون کنید و لطفا تا یادت اومد کرونا هست برای ریشه کن شدنش یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  

😐بگو توام به جای من برو یه بسته صابون گلنار بخر😐😐

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

دلیلش چیه؟ خیلی مذهبیه؟

قبل ازدواج باید از عقاید هم می پرسیدید و بعد تصمیم می گرفتید؟

خانومای نابارور نصف شبها که بیدار میشم براتون دعا می کنم.میگم خدایا دامن همه شونو سبزکن.🤲🏾 روزی که تو آمدی به دنیا عریان_ جمعی به تو خندان و تو بودی گریان_ کاری بکن ای دوست به وقت رفتن_ عالم به تو گریند و تو باشی خندان

خداییش ترسناکه فکر کن عروس بره تو مجلسی که دویست سیصدتا مرد هست🤣🤣🤣🤣اونام همون حس و دارن

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد⁦♥️⁩                                                          
یعنی چی بگو مجلس مختلط بگیر مال ما هم قاطی بود این خسیسه به این بهونه میخواد در بره از زیرش

اولا توهین نکن همسرمه دوما مجلسو پدر مادرا مبگیرن خرجی نمیکنیم ما

من از نسل عروس های ماسک زده ام از همان هایی ک حسرت عروسی شلوغ و بی واهمه ب دلشان مانده... 😊