2733
2734
عنوان

آروغ زدن زیاد نوزاد

| مشاهده متن کامل بحث + 8484 بازدید | 84 پست
پسر منم اوایل گرفتگی بینی زیاد داشت الانم سرفه و عطسه همش فک میکنم سرماخورده .دیگه نمیدونم از رفلاکس ...

نه من دخترم انگار خلط تو سینشه خس خس میکنه 

الهی....گاهی....نگاهی(همه زندگیم دخترام)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یسوال ببخشید شبا چن ساعت یبار شیر میدی خودش بلندمیشه یاخودت بیدارش میکنی؟

نه شبا قبلا که اینطور اروغ نمیزده ۲ میخوابید تا ۷ بلند میشد شیر میخورد باز میخوابید تا ۱۰ یا ۱۱

بنظرم شیرشو بد میدی یا شیشه شیرشو عوض کن .من خودم متوجه میشم ک داره بد شیر میخوره صدای هوا قورت دادنشو میشنوم بعد اینقد بی قراری میکنه یهو یه اروغی میزنه فک میکنم بالا اورد بعدش راحت میشه

2731
بنظرم شیرشو بد میدی یا شیشه شیرشو عوض کن .من خودم متوجه میشم ک داره بد شیر میخوره صدای هوا قورت دادن ...

موقع شیر خوردن چه از سینه جه از شیشه ملچ ملوچ میکنه که هر کاری میکنم درس نمیشه شاید از این باشه

میتونم بپرسم دارو چی داد بهشون؟زیاد بالا میاورد؟سونو کرد گفت رفلاکس داره؟چند وقتشه؟

نکسیوم داده بهش قرصه گفته تو اب حل کنم بدم بهش نه سونو نکرد ولی خب بخاطر خس خس سینش و اینکه تو خواب انگار یه چیزی میاد تو دهنش قورتش میده تشخیص رفلاکس داد ولی خیلی کم بالا میاره 

نکسیوم داده بهش قرصه گفته تو اب حل کنم بدم بهش نه سونو نکرد ولی خب بخاطر خس خس سینش و اینکه تو خواب ...

مگه بهش اب میدی؟چند وقتشه کوجولو نازت عزیزم؟ببخشید میتونم بپرسم کدوم شهری دکترش کیه؟

مگه بهش اب میدی؟چند وقتشه کوجولو نازت عزیزم؟ببخشید میتونم بپرسم کدوم شهری دکترش کیه؟

منکه اب میدم چن روز یبار اخه زیاد عرق میکنه گاها شیرمیدم نمیخوره ولی اب میخوره به دکترشم گفتم ولی گف ندی بهتره نصف شیر آبه

خب قرص رو باید تو اب جوشیده حل کنم دیگه دوتاقاشق کوچیک.تهرانم پنجاه روزشه 

من یه کم زردی داشت ترنجبین بهش دادم خب اونم باید تو اب خیس کنی بدی دیگه ایرادی نداره که 

موقع شیر خوردن چه از سینه جه از شیشه ملچ ملوچ میکنه که هر کاری میکنم درس نمیشه شاید از این باشه

دختر من که موقع شیر خوردن انگار جنگ داره با همه چی 

خب قرص رو باید تو اب جوشیده حل کنم دیگه دوتاقاشق کوچیک.تهرانم پنجاه روزشه 

کدوم دکتر بردی گلم.من تعریف دکتر مقدادی شنیدم برا اروغاش بردم پیشش ولی فایده نداشت.ولی شیر برمیگردوند یه مقدار یه راهکارهایی داد بهتر بود ولی دارو نداد