2737
2734
عنوان

آروغ زدن زیاد نوزاد

8276 بازدید | 84 پست

سلام دخترم ۸۵ روزشه هر ۲.۵ تا سه ساعت بهش شیر میدم چون رفلاکس نوع دو داره دکتر گفت نیاز به دارو نداره خودش خوب میشه.تو فاصله این شیر خوردن تا شیر بعدی شاید حدود ۱۰ تا اروغ بزنه که با فاصله هست و مشت سر هم‌نمیزنه خیلی اذیتش میکنه نمیتونه درست بخوابه بیشتر شبا اینطوره هم شیر خشک میخوره هم شیر خودم شیر خشکش ببلاک کامفورته.کسی بوده بجش اینطوری باشه چکار کردین برا اروغاش خیلی اذیتش میکنه؟؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
پسر منم 87روزشه واسه دو سه بار شیر خوردن یدونه اروغ میزنه 😁 کلا از روز اول اروغ سخت میزنه بیشتر ...

اینم سکسه زیاد داره ولی اروغاش هم زیاده جگرم کباب میشه میخوابه دوباره برا اروغ بیدار نیشه مذارم رو شونم به سختی اروغ میزنه باز 

خس خس نه ولی سرفه ۷تا۸ تا در روز داره.عطسه زیاد داره

منم دخترم رفلاکسا بهش دارو داده دکتر خس خس داره سرفه و عطسه هن میکنه .بی قراری نمیکنه بچه شما بخاطر رفلاکس

الهی....گاهی....نگاهی(همه زندگیم دخترام)
منم دخترم رفلاکسا بهش دارو داده دکتر خس خس داره سرفه و عطسه هن میکنه .بی قراری نمیکنه بچه شما بخاطر ...

اخه دکتر گفت نیاز به دارو نداره.بچه شما هم اروغ زیاد داشت؟

منم دخترم رفلاکسا بهش دارو داده دکتر خس خس داره سرفه و عطسه هن میکنه .بی قراری نمیکنه بچه شما بخاطر ...

پسر منم اوایل گرفتگی بینی زیاد داشت الانم سرفه و عطسه همش فک میکنم سرماخورده .دیگه نمیدونم از رفلاکسه یا چی ولی دکترش حرفی از رفلاکس نزده بالاهم نمیاره 

2706