2737
2739
عنوان

افزایش قد، دکتر اسماعیل توکلی

4265 بازدید | 27 پست

توضیحات بیشتر تو این لینک هستhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/4965289/افزایش-قد?page=1

کاربری اولم،عضویت: 1388/01/10-تجربیات افراد از افزایش قد در تاپیکافزایش قد

اصلا قصدم نقد و نفی عملکرد این دکتر یا تعریفو تمجید نیست، یا مثل بعضی معدود کاربرایی که کاملا تبلیغاتی و ریاکارانه میان تبلیغای دروغی میگن، دلم میخواد کسایی که رفتن از نزدیک مشاوره گرفتن، یا کسی از اطرافیاتون مراجعه داشته، بی طرفانه تو لینک بالا نظرشو بزاره، هزینه زیادی پرداخت میشه برای آرزوی پدر مادرایی که نگران رشد قدی بچه هاشون هستن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام عزیزم. از اونجایی که الان چند ماه گذشته میخواستم بدونم دخترتون افزایش قدی داشته توی این مدت؟ را ...

هروقت قدش 160 شد میگم افزایش داشته راضی هستم، فعلا که نه

2738
دشدی داشته یا نه هزینه مطبشون خیلی گرونه لطفا بگید 

بیا تاپیک افزایش قدم رو بخون، توضیحش خیلی مفصله و من تو اون یکی تاپیک ریز به ریز توضیح میدم

مثلا همین سنگ پا نمیدونم چقدر میتونه صحت داشته باشه؟!!!

عزیزم من همونی بودم ک شخصی پیام دادم شما ک میگی نتیجه نگرفتی اونجا ک بودید کسی نتیجه گرفته بود تون ین های ۱۹ سال ؟ و اینکه کلا هزینه چقدرشد ؟ و قد الان دخترتون چند هست و چندسالشه ؟

عزیزم من همونی بودم ک شخصی پیام دادم شما ک میگی نتیجه نگرفتی اونجا ک بودید کسی نتیجه گرفته بود تون ی ...

سلام، ممنونم تو گروه پرسیدی، چون اغلب سوالات تکراریه و خیلی ها همینارو میپرسن، ترجیحم این بود که تو اون یکی گروه که پرکارتر بود سوال میکردی

اما عیب نداره، جوابام خیلی هم مهم نیست و اطلاع دقیقی ندارم از اینکه اونایی که میومدن پیشش چه نتیجه ای گرفتن

عزیزم من همونی بودم ک شخصی پیام دادم شما ک میگی نتیجه نگرفتی اونجا ک بودید کسی نتیجه گرفته بود تون ی ...

شما مطمئن هستید که تمام مطالب تاپیک اصلیم که تو امضام لینکشو گذاشتم دیدی؟

دختر خوب، قد 157، اصلا جز کوتاه ها حساب نمیشه، معلومه که 160 به بالا خیلی بهتره، اما یاد بگیریم خودمون رو دوست داشته باشیم، مخصوصا که بالای 155 هستی خدارو شکر