2737
2734

یبار داشتم جاروبرقی میکشیدم جارو به پایه میز گیر کرد اصلا حال نداشتم همینجوری کشیدم میزم افتاد شکست منم همینجوری متحیر که شوهرم اومد چه بهانه ای بیارم طی حرکت فداکارانه یکم دستمو زخمی کردم وخودمو به غش و ضعف زدم گفتم پام به میز گیر کرد میز افتاد شکست دستمم خورد به شیشه دیگه خلاصه باند وبتادینو یه دوروز معاف از آشپزی وکلی نازوعشوه🤭🤭النسامکروالماکرین معنیش در کل میشه زنا بلاخره راحشو پیدامیکنن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سر کلاس آزمایشگاه بودیم استادمون مرد بود دوستم داشت آب نقطر میریخت تو بورت من واسه اینکه بهتر جواب بده آزمایشمون بهش گفتم درش بیار آبشو بریز بیرون بعد بکن توش😏استاد کتار دستمون بود محو شد

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍

دوران دببرستان یه رفیق داشتم گوشی ساده با خودش میاورد مدرسه قایمکی پیام میداد به دوس پسرش...مثلا دستشو میکرد تو کیفش از بغل دستش زیر چشمی نگاه میکرد پیا میداد یه روز صدام کرد گفت زهرا بدبخت شدم دیدم شده عین گچ گفتم چی شده اخه چته گفت پیام اشتباه دادم به دوس پسرم میخواستم بگم الان نمیتونم بهت اس بدم برم خونه اس میدم انقد هول شدم که معلم نبینه نوشتم الان نمیتونم بهت ان بدم برم خونه بهت ان میدم😂😂😂😂😂😂😂

من تو اسباب کشی پنل اسپیلت رو زدم زمین شوهرمم متوجه نشد😑.بعد که وصل کردیم خراب شده بود🥴 منم هنوز اعتراف نکردم که من زدمش زمین😐

خدای خوبم،من به رحمتت ایمان دارم...خدایا من خیلی وقته منتظرم...دارم کم میارم 😔
2738

لباس داداشمو که تازه خریده ومشکی بودشب قبل عاشوراناخواسته وایتکسی کردم،بعدم توصدتاسوراخ قایمش کردم هنوزم دنبالشه🤦‍♀️

⛔بهترِ یک 🐴 آدمو💋کنه ↩تا↪ یک💋 آدمو🐴کنه 🙆‍♀️⛔      ⛔این☝️ پروفایل و👈📿 ثبت کاربری شده💯وهرگونه کپی     برداری پیگردقانونی داردوانحصراتحت اختیاربنده↩🥴📿↪است💯      به بعضیام بایدگفت ببخشیدکه تودخالتاتون زندگی میکنیم🔎                   🥴☝️  منم داروغه ناتینگهام هستم💯