2733
2734
سلام به همه بچه ها
منم 25 شهریور تو کلینیک امید پیش دکتر آقا حسینی عمل زیفت انجام دادم و جواب مثبت بود الان 20 روز می گذره و دکتر گفته هفته دیگه برم برا سونو یعنی 27 روز بعد ار عمل تا اون روز هم گفته هم شیاف استفاده کنم هم امپول و هم فولیک .... منم کارمندم و گفته تا روز سونو استراحت مطلق باشم..hcg هم 260 بوده نمی دونم خوبه یا نه خیلی نگرانم یکی اگه استراحت مطلق بگه یکی هم نکنه اتفاقی بیفته... تا الانم هیچ علائم خاصی ندارم میشه راهنمایی کنین؟ آیلا خانم و نانا جان شما تجربه بیشتری دارین ... شما تو روزهای اول حالت خاصی داشتین؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام آزاده جون خوشحالم که شما هم باردار شدین
عزیزم من هم کارمندم ولی دیگه سرکار نمیرم چون نمیخوام ریسک کنم بتای من هم شانزد همین روز عمل بالای 200 بود خودم حدس میزدم که بیشتر از یک جنین باشه و خدارو شکر الان دو قلو باردارم...من هم علایم خاصی ندارم فقط خستگی و بیحالیه که اونم طبیعیه
در ضمن نسبت به بعضی بوها هم حساس شدم
امیدوارم بارداری خوب و راحتی داشته باشین
سلام آیلا جان مرسی از جوابتون... فقط دوتا سوال خودتون نخواستین برین سرکار یا دکتر گفت؟
بعد من هفته دیگه می رم سونو تا قبل از اون معلوم نیست چند وقتمه؟ منظورم اینه که در حالت طبیعی از آخرین پریود حساب می کنن الانم همینطوره یا از روز عمل محاسبه میشه؟
امیدوارم این روزها زود بگذره و یه دوقلو سالم و ناز به دنیا بیارین
2728
سلام به همه مامانای خوب و خوشبخت

اومدم یه چیزی بگم و برم
حالا که خدا بهتون عنایت کرده و مامان شدید واسه ما که هنوز تو انتظاریم دعا کنید
من10مهر برای اولین بار iui کردم و 25 مهر باید آز بدم
خیلی دلم می خواد منم حامله بشم ، تو تب مادر شدن می سوزم 4 ساله منتظرم
قدر خودتون رو بدونید و دردای دوره حاملگی رو تحمل کنید و قدرش رو بدونید
امیدوارم همگیتون بچه های سالم دنیا بیارین
خواهش میکنم آزاده جون من خودم نخواستم برم سرکار البته اونایی که عمل کردن استراحتشون بیشتر از بقیه است دکتر میگفت فقط میتونین برای نماز و حمام و دستشویی از جاتون بلند شین
من تو هفته هشت سونو رفتم و سن بارداری هم مثل حاملگی های طبیعی از اولین روز آخرین پریود محاسبه میشه
سلام حدیث جان ممنون من هم پنج سال بود که منتظر نی نی بودم الان میدونم چه حسی داری امیدوارم شما هم بزودی مامان بشین
2740
سلام بچه ها
من دیروز رفتم دکتر سونو کرد ... گفتم چندتاش گرفته درست جوابم نداد گفت تو یکی درنظر بگیر ولی تو پرونده نوشته یک یا دو ساک دیده شد.... شما هم همینظور بودید من الان هفته ششم تموم شده و گفته دو هفته دیگه برای قلبش برم... کاش این دکتر آقاحسینی یک کمی مهربون بود هر دفعه بد تر استرس میده... تازه برای فریز جنین ها هم گفت باید نگهشون دارید چون هنوز چیزی معلوم نیست ... در ضمن گفت اگه می خوای بری سرکار برو ولی اگر چندقلو باشن استراحت مطلقی.....
آزاده جون نگران نباش هر چی خدا بخواد همون میشه من دیگه بعد از عمل پیش خانم دکتر نرفتم
اولین بار هم تو هفته هفت فهمیدم که دوتاش گرفته

دفعه بعد که برای قلبش برین حتما دقیق بهتون میگن چند تا ست
من هم جنین هامو تا بعد از بدنیا اومدن بچه ها نگه میدارم اگه بچه ها همه چیشون خوب بود بعدا اهدا میکنیم
سلام دوستان گلم من چند وقتیه که این تایپیک رو می خونم فکر نمی کردم خودم آی وی افی بشم. ولی احتمالا بشم. امروز با دکتر اشرف معینی وقت دارم برای معرفی به رویان برام دعا کنید .یه کم هم اگه می تونید بازم راهنمایی کنید. چقدر طول می کشه از روزی که برم رویان تا زمانی که بخواهند جنین رو منتقل کنند؟ باید تو این مدت استراحت مطلق باشم؟ در چه صورت دکتر می گه آی وی اف جواب نمی ده؟

سلام
مرسی از همه شما دوستان خوب ... من فعلا در حال استراحت هستم و منتظر هفته دیگه تا ببینم چی میشه...

شیرین جان من خیلی اطلاعات ندارم ولی فکر کنم اگه لوله مشکل داشته باشن به جای زیفت ، آی وی اف می کنن و همون مراحل زیفت رو داره یعنی یک دوره دارو باید مصرف کنی تا تعداد بیشتری تخمک تولید بشه و سه روز بعد از عمل معمولن انتقال می دن.... بعدش هم باید تا دو هفته استراحت مطلق باشی تا جواب آز بگیری ...
سلام شیرین جون من هم از روش کار رویان خبر ندارم ولی فکر میکنم مراحل درمانیش طولانی تر باشه
من در کلینیک امید عمل کردم 13 خرداد اولین ویزیتم بود و 24 مرداد هم زمان عملم بود
امیدوارم موفق باشی
2706