2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
سلام به مامانای همدرد خودم .... منم بار دوم انتقال جنین فریز شده مثبت شد الان هفته 21 هستم ودوتا پسر شیطون توراه دارم که خدا رو شکر دکتر میگه سالمن هفته های اول لکه بینی داشتم با استراحت رفع شد ولی الان کمردرد دارم انشاالله هر کی نینی توراه داره سالم تو بغلش بگیره هرکسم که نداره خدا زود زود بهش بده چون انتظار عذاب آوره خوشحال میشم باهاتون آشنا بشم و همدیگرو راهنمایی کنیم
نانا جان و مامی نینیا انشاالله که مبارکتون باشه و به سلامتی و به موقع زایمان کنید فقط خیلی استراحت کنید و مواظب باشید امیدوارم با اینهمه زحمت نینیهای گلتون رو صحیح و سالم و به موقع بغل کنید و لذتشو ببرید همانطوری که حنا جون گفتن به تاپیک مراقبتهای بارداری دوقلویی بیایید تا هم بیشتر با هم آشنا بشیم هم اونجا همه کمکتون میکنن
به به به
سلام مامانای منتظر
خیلی خوشحالم که خدا رو شکر شرایطتون خوبه و منتظرین که نینی های نازتونو بغل کنین.....خدا رو شکر
حسااااابی استراحت کنین که هیچ چیز مثل استراحت نیست....به خوراکتون برسین....بی خیال عالم و آدم هم بشین....استرس مسترس اصلااااااااااااااااااااااااااااا.....بخورین و بخوابین و حالشو ببرین که بعدش دیگه از این خبرا نیست.....
2714
تفاوت میکرو و آی وی اف اینه:

در آی وی اف اسپرمها و تخمکها در محیط آزمایشگاه خودشون با هم بطور طبیعی لقاح انجام میدن
در میکرو اسپرم با سرنگ وارد تخمک میشه و بطور مصنوعی لقاح انجام میشه
"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "
نانای عزیز
من الان خیلی خوبم. توی هفته 8 کمی لکه بینی داشتم. ول اصلا چیزی مهمی نبود. اصلا نگران نباش دوران پر استرس اما زیبایی است. تا می تونی به خودت برس. امیدوارم هر چه زودتر این دوران رو سپری کنی.
نانای عزیزم
من چون بعد از IF به شهرستان (خرم آباد) برگشتم دیگه دکتر آقا حسینی رو ندیدم ولی تلفنی با مرکز در تماس بودم. بعد ا اینکه کمی در حد یک الی دوبار لکه بینی داشتم. با 48 ساعت استراحت خوب می شدم ول دائم شیاف سیکلوژست رو استفاده می کردم. سر کار هم می رفتم. ولی کلا خیلی مراقب بودم. آرام حرکت می کردم، رانندگی نمی کردم، زیاد خم و راست نمی شدم .... انشااله چیز مهمی نیست
2706